mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Specjalny Maybach na urodziny

Specjalny Maybach na urodziny

Jeśli świętować 125-lecie to tylko z przepychem rozmachem i prezentując samochód, który byłby niczym pomnik złożony w hołdzie pierwszego pojazdu, który zapoczątkował historię motoryzacji. Podczas targów we Frankfurcie zaprezentowano Maybach'a 125!.

Specjalny Maybach na urodziny

Marka Maybach powróciła w 2002 na salony z modelami 57 i 62. W 2005 roku niemiecka firma pokazała monstrualnego Maybacha Exelero. W modelu 125! możemy podziwiać nadwozie pomalowane w kolorze Tahiti Black i Patagonia Silver. Samochód został wyposażony w 20-calowe koła w kolorze czarnego matu z polerowanymi ramionami. W środku wita nas luksus luksus i jeszcze raz luksus. Na pokrywie schowka na rękawiczki znajdziemy autograf założyciela firmy Wilhelma Maybacha.

Elementy deski rozdzielczej zostały pokryte lakierem fortepianowym oraz włóknem węglowym. Na centralnym podłokietniku znajduje się laserowo grawerowane, podświetlane diodami LED logo. Na życzenie tapicerka może zostać ozdobiona kryształami SVAROVSKI. W górnej części foteli znajdziemy pokryty srebrem emblemat z napisem Maybach Manufaktur. W tym modelu Maybach oferuje rozpylacz perfum, który wcześnie był dostępny tylko w wersji Zeppelin.


Wyświetlacz 9,5 cala można zastąpić w modelu 62 ekranem 19-calowym. Maybach został wyposażony w router WLAN, co pozwala na szybki dostęp do internetu. O audiofilskie doznania zadbała firma BOSE montując 600-watowy sprzęt audi z 21 głośnikami. Pod maską modeli 57 i 62 pracuje silnik o mocy 550 KM. W wersjach 57 S i 62 S moc silnika wzrosła o 18KM i teraz wynosi 630 KM. Mimo tak dużej mocy wszystkie silniki 12-cylindrowe spełniają emisję spalin Euro V.


Podobne wiadomości:

Scaldarsi Emperor I - dziwny tuning Maybacha

Scaldarsi Emperor I - dziwny tuning Maybacha

Samochody luksusowe 2016-08-22

Nowy Ford Transit i inne premiery targów IAA w Hanowerze

Nowy Ford Transit i inne premiery targów IAA...

Premiery 2018-09-11

Komentuj:

~Julia 2012-01-17

Przynajmniej w kwestii luksusowych samochodów o. Rydzyk ma dobry - jego Maybach to niezły lans

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wojskowy Volkswagen Crafter z polskiej fabryki
Wojskowy Volkswagen Crafter z polskiej fabryki
Przeznaczony dla wojska Volkswagen Crafter, wykonany w całości w Polsce, jest jedną z gwiazd Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach. Oprócz niego na stoisku Volkswagena wystawione są dwa modele Amarok.