mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Specjalny model na rocznicę Lambo

Specjalny model na rocznicę Lambo

Zbliża się 50- lecie marki Lamborghini. Z tej okazji koncern wypuści na rynek coś wyjątkowego.

Specjalny model na rocznicę Lambo
Niestety ze względu na ścisłą tajemnicę która okala całe przedsięwzięcie, nikt nie chce ujawnić co to będzie. Z tej okazji pojawiło się bardzo wiele spekulacji. Wiadomo, że musi to być coś bardzo wyjątkowego, jak przystało na markę z bykiem na masce.

Jedna z teorii nich mówi, iż w 2013 zobaczymy produkcyjną wersję Sesto Elemento, które w pierwotnej wersji miało zostać wypuszczone na rynek w ilości 20 sztuk w formie samochodów do jazdy na torze. Są też tacy, którzy uważają, iż 50-lecie marki zostanie uczczone specjalną edycją modelu LP700-4 wzbogacone o 50 KM, powiększając moc silnika V12 do okrągłych 750 KM.

To jedynie domysły, faktem jest to, iż w 2013 roku świat supersamochodów powiększy się o kolejne absurdalnie piękne i szybkie Lamborghini.

 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
McLaren hiperGT - powstaje następca legendy
McLaren hiperGT - powstaje następca legendy
Ten samochód to prawdziwa legenda. McLaren F1 jest najszybszym samochodem produkcyjnym z silnikiem wolnossącym, mimo że od daty zakończenia jego produkcji minęło już paręnaście lat. Mamy jednak dobrą wiadomość. Brytyjski producent zapowiedział następcę.