mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Świąteczne karbony Hamanna

Świąteczne karbony Hamanna

Hamman znów się postarał i "polepszył" po raz kolejny Lamborghini Gallardo, tym razem wersję LP560-4.

Świąteczne karbony Hamanna

Nazwa tego tworu to Hamann Victory II. Jedną z głównych zmian są podnoszone "skrzydlate" drzwi, które są, wg firmy, esencją Lambo. Mamy tu jeszcze nowy przedni zderzak z dolną częścią wykonaną w całości z karbonu oraz mocne czerwone akcenty (maska, dolna część zderzaka, zaciski hamulców, wlot powietrza na dachu oraz bardzo wiele elementów wnętrza). Z tyłu jest jeszcze duży dufuzor oraz nowy spojler, także z czerwonymi elementami. Maska może być także wykonana w całości z karbonu. Auto stoi na 20 calowych felgach.

We wnętrzu Niemcy nawalili tyle karbonu, ile zdołali unieść. Mamy tu 14 częściowy zestaw, który zawiera w sobie elementy dekoracyjne, kierownicę, panele drzwi oraz fotele. Mnóstwo skóry i ekskluzywnych materiałów pozwala klientowi dostosować samochód idealnie pod siebie.

Pod maską moc podniesiono do 580 koni mechanicznych, czyli w zasadzie o nie za dużo, a to dlatego, że ingerowano jedynie w elektronikę, nie mechanikę. Maksymalny moment obrotowy to teraz 575 niutonometrów. Maksymalna prędkość oscyluje w okolicach 328 kilometrów na godzinę. Ceny nie zostały publicznie podane, a to ze względu na to, że każde auto jest indywidualnie budowane pod konkretnego klienta. Możemy jednak zapewnić, że tanio nie będzie.

 


Podobne wiadomości:

Lamborghini w płomieniach – akcja serwisowa

Lamborghini w płomieniach – akcja serwisowa

Aktualności 2017-02-17

Lamborghini nie zrezygnuje z V12!

Lamborghini nie zrezygnuje z V12!

Samochody luksusowe 2017-01-30

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
W pogoni za wydajnością
W pogoni za wydajnością
Coraz bardziej zaawansowane układy wtryskowe, poza zwiększaniem mocy silników, optymalizują proces spalania obniżając zużycie paliwa i zmniejszając emisję spalin.