mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Szef Bugatti ucina spekulacje

Szef Bugatti ucina spekulacje

Dr Wolfgang Schreiber w rozmowie z magazynem TopGear zdementował informacje o produkcji SuperVeyrona i modelu Galibier.

Szef Bugatti ucina spekulacje
"Zdecydowanie nie zamierzamy produkować 'SuperVeyrona' czy 'VeyronaPlus'. Więcej mocy nie będzie. 1200 KM jest wystarczające dla rozdziału Veyrona i jego pochodnych", powiedział Dr Wolfgang Schreiber.

Od kilku miesięcy świat motoryzacji plotkuje o nowym modelu spod znaku Bugatti. Z jednej strony mówiło się o produkcyjnej wersji koncepcyjnego modelu Galibier z drugiej o SuperVeyronie. Teraz plotki zostały ucięte. "Wiele razy rozmawialiśmy o modelu Galibier, ale ten samochód jednak nie powstanie, gdyż mógłby wprawiać w zakłopotanie naszych klientów. Veyrona umieściliśmy na szczycie wszystkich aut i każdy wie, że Bugatti to ostateczny supersportowy samochód. To łatwe dla obecnych właścicieli oraz innych zainteresowanych, aby zrozumieć, że robimy następcę zbliżonego do Veyrona. To jest to co będziemy robić. Nie będzie czterodrzwiowego Bugatti" dodał Schreiber.

To znaczy, że co? Że Bugatti ma swoich klientów za bogatych, ale idiotów.? Wychodzi na to, że klient Bugatti ma mały rozum i nie będzie w stanie pojąć istoty czterodrzwiowego Bugatti, nie skuma które drzwi ma otworzyć, aby zająć miejsce za kierownicą...Schreiber potwierdził, że prace nad następcą Veyrona już zostały rozpoczęte. "Auto na nowo zdefiniuje kryteria". Bugatti w planach ma zbudowanie tylko 450 egzemplarzy Veyrona. Wszystkie 300 egzemplarzy wersji coupe jest już wyprzedane. Aktualnie można zakupić jeszcze 43 Veyrony w wersji Spider. Veyronów z otwartym dachem przewidziano "aż" 150.

Podobne wiadomości:

Bugatti rozważa czterodrzwiowy model

Bugatti rozważa czterodrzwiowy model

Samochody luksusowe 2016-03-07

Bugatti Chiron w pierwszym teaserze

Bugatti Chiron w pierwszym teaserze

Aktualności 2015-08-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?