mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > TVR zdradza szczegóły

TVR zdradza szczegóły

TVR na przestrzeni ostatnich miesięcy dawało znaki o reinkarnacji marki i wprowadzeniu do sprzedaży nowych modeli. Kolejne szczegóły właściciel marki zdradził magazynowi Autocar.

TVR zdradza szczegóły
Podczas wywiadu dla zagranicznego magazynu właściciel marki Nikolai Smolenski zapowiedział, że nowe samochody TVR będą napędzane za pomocą silników od Corvette. Pomoże to zaoszczędzić dość spore pieniądze, które są wymagane do przeprowadzenia procesu rozwoju, a następnie homologacji.

Właściciel nie zdradził jednak, który konkretnie trafi pod maskę. Do wyboru jest kilka opcji, począwszy od 430-konnego silnika LS V8, poprzez 512-konny LS7 V8, a skończywszy na ociekającym mocą LS9 V8 (647KM).

Wiadomo jednak, że nowym modelem będzie kabriolet nawiązujący stylistyką do popularnego Tuscana. Auto powstanie na stalowym chassis z niezależnym zawieszeniem. Cenowo będzie dużo bardziej konkurencji w stosunku do dawcy silnika. Firma zamierza zaprezentować także wersję napędzaną za pomocą układu hybrydowego.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Corvette
Tematy w artykule: Corvette TVR

Podobne wiadomości:

TVR wznawia przyjmowanie zamówień

TVR wznawia przyjmowanie zamówień

Aktualności 2015-07-02

Jubileuszowa Corvette Carbon Edition

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.