mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Unikatowy Bentley Mulsanne tylko na Środkowym Wschodzie

Unikatowy Bentley Mulsanne tylko na Środkowym Wschodzie

Producenci najbardziej luksusowych aut świata mają ustawiony jeden priorytet: kraje Środkowego Wschodu. To właśnie tam brunatnym strumieniem płynie największa gotówka i tylko tam pokazano Bentleya Mulsanne Majestic.

Unikatowy Bentley Mulsanne tylko na Środkowym Wschodzie
Specjalna wersja największego spośród Bentleyów jest ściśle limitowana. Całość produkcji wyniesie 15 sztuk, spośród których 5 trafi do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, 5 do Królestwa Arabii Saudyjskiej, a pozostała piątka do Kataru.

Każda sztuka jest unikalna - odmiennie skonfigurowana i wykończona, co jeszcze bardziej podkreśla ekskluzywny charakter serii Majestic. Wśród cech wspólnych wyróżnić można lakier w kolorze kości słoniowej oraz wnętrze wykończone skórą, której barwę Bentley określa jako magnoliową. Całość uzupełniają nowe dywaniki i czarne, skórzane zasłonki w tylnych oknach, zapewniające szejkom prywatność, bo o anonimowości w kontekście tego auta mówić nie można.

Dodajmy do tego drewniane wykończenia, lodówkę, kryształowe kieliszki, 21-calowe alufelgi od Mullinera i licznie występujące logo serii Majestic. Tak wygląda Bentley Mulsanne, którego 15 egzemplarzy wkrótce zniknie w garażach arabskich szejków, dołączając do ich gigantycznych kolekcji samochodowych.


Podobne wiadomości:

Naim, czyli Bentley wśród systemów audio

Naim, czyli Bentley wśród systemów audio

Samochody luksusowe 2016-10-19

Kolejni producenci wycofują się z salonu w Paryżu

Kolejni producenci wycofują się z salonu w...

Aktualności 2016-09-20

Komentuj:

~Nonie 2015-01-28

Środkowy Wschód? A co to znaczy? Nowe tłumaczenie określenia Middle East? Słyszałeś chłopczyku o Bliskim Wschodzie, czy dotychczas Ciebie to ominęło?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Dartz Prombron Black Aligator – tuning po łotewsku
Dartz Prombron Black Aligator – tuning po łotewsku
Podobno dobrego gustu nie można kupić nawet za największe pieniądze. Jednak całkiem spora suma pieniędzy pozwoli nam kupić coś totalnie bezgustownego. Oto najnowszy samochód od Dartz, który jest potwierdzeniem.