mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Urodzinowy McLaren 12C i 12C Spider

Urodzinowy McLaren 12C i 12C Spider

Producent samochodów z Woking podobnie jak inni producenci w 2013 roku obchodzi swoje okrągłe urodziny. w Przypadku McLarena są to 50 urodziny i z tej okazji firma robi prezent w postaci limitowanej edycji modelu 12C oraz 12C Spider.

Urodzinowy McLaren 12C i 12C Spider
100 samochodów. Tyle powstanie egzemplarzy limitowanej edycji flagowego modelu McLarena. W Woking zbudowanych zostanie 50 sztuk 12C oraz 50 sztuk 12C Spider. Budową samochodów zajmie się dział McLaren Special Operation, który jest odpowiedzialny za projekty specjalne, szyta na miarę.

Od zwykłych 12C limitowaną edycję będzie wyróżniał przeprojektowany przedni zderzak, który zwiększa docisk auta. Dolna część zderzaka została wykonana z włókna węglowego. Czarne logo McLarena znajdujące się na masce dostępne było do tej pory tylko dla klientów korzystających z usług działu projektów specjalnych.Auto zostało wyposażone w czarne felgi, za którymi schowano węglowo-ceramiczne hamulce. Ultra lekkie koła gwarantują oszczędność 2 kg masy. Wnętrze w całości wykończono skórą i włóknem węglowym. Na progach znajdziemy oznaczenie limitowanej wersji. Limitowany model jest dostępny w trzech kolorach nadwozia - Czarnym Carbon, Srebrnym Supernova oraz Pomarańczowym McLaren. Wersja coupe kosztuje 196 tys. funtów, urodzinowy McLaren Spider to wydatek, na który trzeba przygotować 215 500 tys. funtów.

Podobne wiadomości:

McLaren MP4-12C Spider od Gemballi

auto motor i sport 0000-00-00

W przeciwieństwie do innych swoich projektów w tym przypadku Gemballa nie idzie na całość i proponuje raczej subtelny zestaw zmian dla McLarena MP4-12C Spider.

McLaren 570S GT4 i Sprint - wyścigowe typy

McLaren 570S GT4 i Sprint - wyścigowe typy

Samochody luksusowe 2016-03-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando