mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > VW Touareg: 999 x luksus

VW Touareg: 999 x luksus

Volkswagen już wkrótce wypuści na rynek ekskluzywną wersją swojego terenowego modelu Touareg. Specjalna seria zostanie wyprodukowana w liczbie 999 egzemplarzy.

VW Touareg: 999 x luksus
Swoją światową premierę VW Touareg w wersji Exclusive świętuje właśnie na targach motoryzacyjnych w Genewie. Okazją do produkcji 999 egzemplarzy specjalnej edycji jest jubileusz sprzedaży 250 tys. modeli Touarega na globalnym rynku.

Dowiedz się więcej o modelu VW Touareg

Cechami rozpoznawczymi luksusowej terenówki jest polakierowany w kolorze nadwozia spoiler na dachu, srebrne relingi dachowe, dwie owalne końcówki układu wydechowego, przyciemnione tylne szyby i 19-calowe, srebrne alu-felgi.

Wewnątrz tapicerka siedzeń wykonana z dwukolorowej skóry. Elementy deski rozdzielczej i drzwi mają czarny, połyskujący niczym obudowa fortepianu, kolor. Na progach widnieje tabliczka na której umieszczony został numer seryjny, który pełniąc niejako rolę certyfikatu odwołuje się do specjalnie produkowanej edycji.

Zobacz galerię zdjęć modelu VW Touareg

Czytaj także:

VW Concept A: Następca Touarega? 2006-02-17

King Kong wg Volkswagena 2005-12-09
Tematy w artykule: VW Touareg Exclusive Edition

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A8 - limuzyna przyszłości
Nowe Audi A8 - limuzyna przyszłości
Czwarta generacja flagowego modelu w końcu zadebiutowała. Nowe Audi A8 to kolejny, duży krok naprzód, a zarazem potwierdzenie hasła "przewaga dzięki technice". Oto najbardziej zaawansowana maszyna w tej klasie.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech