mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Veyron dla klientów specjalnych

Veyron dla klientów specjalnych

Bugatti dba o klientów z Bliskiego Wschodu. Podczas tegorocznego motoryzacyjnego show w Dubaju zostaną zaprezentowane trzy specjalne wersje modelu Veyron, przeznaczone tylko dla klientów z tej części świata.

Veyron dla klientów specjalnych

Bugatti Veyron Sang d`Argent oraz Grand Sport "Soleil de Nuit" wyjdą jedynie po jednym egzemplarzu z każdego. Do tej pary dołączy wersja "Nocturne" przeznaczona dla pięciu klientów. Wersja "Nocturne" trafi aż do pięciu klientów.

Pierwszy, czyli najtańszy będzie kosztować w przeliczeniu prawie 6 milionów złotych. Następny w kolejce "Sang d`Argent" jest już nieco droższy. Klienci będą musieli zapłacić 6,3 miliona złotych. Wersja "Nocturne" dostępna w pięciu sztukach kosztuje 6,7 miliona złotych.

Bugatti Veyron w wersji Nocturne posiada maskę z polerowanego aluminium, galwanizowane boczne szyby. Tym samym materiałem pokryto felgi oraz górne części nadwozia. Wewnątrz samochodu deska rozdzielcza została wykonana z magnezu, a po środku konsoli znalazła się galwanizowana platyna.

Klient nabywający wersję Sang d`Argent będzie mógł cieszyć się wyjątkowością srebrnego lakieru którym pokryte jest nadwozie, drzwi z nadkola. Wnętrze w stylu Havanna jest skrojone na specjalne potrzeby nabywcy.

Ostatnia wersja Soleil de Nuit także zostanie wykończony polerowanym aluminium i specjalnie dobranym kolorem, w tym wypadku będzie to ciemny, niebieski metalik. Akcent ten wyróżnia się w sporej części nadwozia. Pasażerowie będą mogli szybko podróżować siedząc na fotelach wykończonych skórą w kolorze dojrzałej pomarańczy.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Bugatti Veyron Wszystko o Bugatti
Tematy w artykule: Bugatti Bugatti Veyron

Podobne wiadomości:

Bugatti Chiron w pierwszym teaserze

Bugatti Chiron w pierwszym teaserze

Aktualności 2015-08-17

Bugatti Chiron – prędkość maksymalna

Bugatti Chiron – prędkość maksymalna

Samochody luksusowe 2016-09-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross