mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Więcej Bentleya

Więcej Bentleya

Luksusowa brytyjska marka zastanawia się bardzo poważnie nad poszerzeniem palety modeli. Być może już niebawem do grona dołączy model Mulsanne w wersji coupe oraz kabrio.

Więcej Bentleya
Zainteresowanie modelami Bentleya z roku na rok jest coraz większe. Producent zamierza to wykorzystać przede wszystkim rozszerzając swoją ofertę modeli.

Na początek rozszerzona zostanie gama modelu Continental. Samochód otrzyma najprawdopodobniej tyle wersji co Porsche 911.  Następny w kolejce będzie Mulsane którego poza wersją z dłuższym rozstawem osi zobaczymy także bez dachu i z dwudrzwiowym nadwoziem.

Podobne wiadomości:

Bentley Bentayga z silnikiem TDI

Bentley Bentayga z silnikiem TDI

Samochody luksusowe 2016-09-03

Bentley Continental - ostatnia seria na pożegnanie

Bentley Continental - ostatnia seria na...

Samochody luksusowe 2017-07-27

Komentuj:

~sdf 2011-09-28

Spokojnie, europalanty też meleksami nie jeżdżą... Też chcą mieć gdzie przedmuchać swoje beemki. Poza tym w autach takich jak audi A8 czy porsche 911 jest taka kwota podatku, że niemiecki rząd nieprędko zgodzi się na jakieś przełomowe ograniczenia ich osiągów.

~Mam dosyć 2011-09-28

I jeszcze furgon,autobus i czołg.A za chwilę jak czytam(nowe pomysły PE) będzie zakaz używania samochodów. Tak jak z papierosami(sam nie palę i nienawidzę ich szczerze).Można produkować,sprzedawać,państwo zgarnia miliardy a nie można ich używać.Czy wreszczie firmy,organizacje związane z motoryzacją oraz jej miłośnicy powiedzą stop tym [nie używamy wyrażeń wulgarnych lub obraźliwych - pkt 4 regulaminu forum. administrator].Na naszych oczach niszczona jest miłość i sens naszego życia. Za chwilę będziemy jeździć melexami 30 km/h. Zróbcie,zróbmy coś póki jest jeszcze czas.Cofanie przepisów jest duże trudniejsze niż nie dopuszczanie do nich.Plisssss!!!!!!!!!!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.