Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Włoskie superauto Mugello

Włoskie superauto Mugello

Włoski niszowy producent aut Faralli & Mazzanti (F&M) przedstawił nowy model, który planuje wprowadzić do produkcji.

Włoskie superauto Mugello
F&M jest odpowiedzialna za stworzenie takich aut jak Antas V8 GT oraz Vulca V12. Mugello będzie trzecim produktem tej marki. Auto powstanie tylko w liczbie pięciu egzemplarzy. Producent jak na razie nie przedstawił żadnej technicznej specyfikacji.

Patrząc na Mugello w oczy rzucają się diodowe światła LED, które są w zasadzie już standardem w tej klasie. Ważne jest, ze auto nie ma stylistyczny udziwnień. Nadwozie zostało zaprojektowane przez Lucę Mazzantiego oraz Zsolta Tarnoka, któy jest szefem projektantów w F&M.

Z niszowymi producentami aut zazwyczaj jest tak, że nie udaje im się przebić do wąskiego rynku jakim jest segment luksusowych i sportowych aut. Nie jest to jednak niemożliwe co pokazały Pagani i Koenigsegg. Problemem aut, które tworzą małe firmy jest to, że zazwyczaj są stylistycznie dziwne, albo zbyt podobne do znanych marek i to sprawia, że projekt nie zostaje przyjęty przez publikę.
Zobacz koniecznie: Wszystko o F&M
Tematy w artykule: F&M F&M Mugello F&M Antas V8 GT F&M Vulca V12

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Przyciemniane szyby w samochodzie
Przyciemniane szyby w samochodzie
Jedną z najpopularniejszych modyfikacji samochodu jest przyciemnianie szyb. Można to zrobić fabrycznie, samemu lub zlecić taką usługę jednemu z zakładów zajmujących się przyciemnianiem. Taki zabieg podniesie komfort użytkowania samochodu pod warunkiem, że jest przeprowadzony z uwzględnieniem obowiązujących przepisów i norm.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj