mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Włoskie superauto Mugello

Włoskie superauto Mugello

Włoski niszowy producent aut Faralli & Mazzanti (F&M) przedstawił nowy model, który planuje wprowadzić do produkcji.

Włoskie superauto Mugello
F&M jest odpowiedzialna za stworzenie takich aut jak Antas V8 GT oraz Vulca V12. Mugello będzie trzecim produktem tej marki. Auto powstanie tylko w liczbie pięciu egzemplarzy. Producent jak na razie nie przedstawił żadnej technicznej specyfikacji.

Patrząc na Mugello w oczy rzucają się diodowe światła LED, które są w zasadzie już standardem w tej klasie. Ważne jest, ze auto nie ma stylistyczny udziwnień. Nadwozie zostało zaprojektowane przez Lucę Mazzantiego oraz Zsolta Tarnoka, któy jest szefem projektantów w F&M.

Z niszowymi producentami aut zazwyczaj jest tak, że nie udaje im się przebić do wąskiego rynku jakim jest segment luksusowych i sportowych aut. Nie jest to jednak niemożliwe co pokazały Pagani i Koenigsegg. Problemem aut, które tworzą małe firmy jest to, że zazwyczaj są stylistycznie dziwne, albo zbyt podobne do znanych marek i to sprawia, że projekt nie zostaje przyjęty przez publikę.
Zobacz koniecznie: Wszystko o F&M
Tematy w artykule: F&M F&M Mugello F&M Antas V8 GT F&M Vulca V12

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Dlaczego ceny polis OC tak bardzo się różnią?
Dlaczego ceny polis OC tak bardzo się różnią?
Kupując obowiązkowe OC kierowcy sugerują się wysokością składki. W ten sposób ryzykują jednak zakupem OC na niekorzystnych warunkach.