mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Wyjątkowa Corvette’a trafi do produkcji

Wyjątkowa Corvette’a trafi do produkcji

Callaway, który jest oficjalnym tunerem Corvette zdecydował się na seryjną produkcję wyjątkowego modelu AeroWagon.

Wyjątkowa Corvette’a trafi do produkcji
Callaway w marcu tego roku zaprezentował specjalną wersję nowej Corvette'y C7, która zyskała charakter w tylnej części. Auto trafi do seryjnej produkcji, ale szczegółów firma nie zdradza. Głównie tego, jak duży będzie bagażnik w AeroWagon. Corvette w nadwoziu zbliżonym do shooting brake wygląda obłędnie.

Amerykański tuner początkowo mówił, że AeroWagon będzie osiągał prędkość 321 km/h, czyli auto będzie ok. 16 km/h szybsze od  C7 Stingray. Okazuje się, że wersja produkcyjna może być jeszcze szybsza dzięki poprawkom zmniejszającym współczynnik oporu powietrza.

Cena jaką trzeba będzie zapłacić za pakiet AeroWagon wyniesie 15 tys. dolarów. Pakiet będzie można dokupić do fabrycznych modeli Corvette'y jak i aut już zmodyfikowanych przez Callaway.

Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Stingray Premiere Edition...

auto motor i sport 0000-00-00

Na gwiazdkę Chevrolet wypuszcza limitowaną edycję modelu Corvette Stingray Convertible - nazywa się Premiere Edition i oferowana jest z zestawem walizek Thule.

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.