mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Zielone światło dla SUVa od Bentleya

Zielone światło dla SUVa od Bentleya

Wszystko stało się jasne. Szefostwo marki Bentley potwierdziło produkcję SUVa. Przez najbliższe 3 lata brytyjska marka zainwestuje 800 mln funtów by dostarczy nowy model na rynek.

Zielone światło dla SUVa od Bentleya
"Volkswagen Group wierzy w Wielką Brytanię, jako kompletną lokalizację dla przemysłu. Fani marki Bentley spoglądają w kierunku SUVa. Razem stworzymy nowego, kolejnego prawdziwego Bentley - mocnego, ekskluzywnego oraz udanego" - powiedział prezes zarządu w Volkswagen Group Martin Winterkorn

Sprzedaż SUVa od Bentley'a rozpocznie się w 2016 roku. Produkcja nowego modeli sprawi, że w Crewe zostanie utworzonych 1000 dodatkowych miejsc pracy. W Brewe Bentley wpompuje 800 mln funtów przeznaczone na rozwój i produkcję nowego modelu.

Pamiętacie koncepcyjnego Bentleya EXP 9 F? My także, jak widać Bentley o nim zapomniał i wcale w udostępnionym dziś komunikacie nie wspomina o tym studyjnym modelu. Wygląda to tak jakby brytyjska marka chciała się odciąć od tamtego paskudnego modelu, przygotowując świat na nowe, ładniejsze auto. Oby.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Bentley
Tematy w artykule: Bentley Bentley EXP 9 F Concept

Podobne wiadomości:

Bentley królowej na wystawie

auto motor i sport 0000-00-00

Specjalny Bentley, którym wożona jest królowa Wielkiej Brytanii Elżbieta, zostanie pokazany na specjalnej wystawie koronacyjnej.

Bentley Continental - ostatnia seria na pożegnanie

Bentley Continental - ostatnia seria na...

Samochody luksusowe 2017-07-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross