mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Zielone światło dla SUVa od Bentleya

Zielone światło dla SUVa od Bentleya

Wszystko stało się jasne. Szefostwo marki Bentley potwierdziło produkcję SUVa. Przez najbliższe 3 lata brytyjska marka zainwestuje 800 mln funtów by dostarczy nowy model na rynek.

Zielone światło dla SUVa od Bentleya
"Volkswagen Group wierzy w Wielką Brytanię, jako kompletną lokalizację dla przemysłu. Fani marki Bentley spoglądają w kierunku SUVa. Razem stworzymy nowego, kolejnego prawdziwego Bentley - mocnego, ekskluzywnego oraz udanego" - powiedział prezes zarządu w Volkswagen Group Martin Winterkorn

Sprzedaż SUVa od Bentley'a rozpocznie się w 2016 roku. Produkcja nowego modeli sprawi, że w Crewe zostanie utworzonych 1000 dodatkowych miejsc pracy. W Brewe Bentley wpompuje 800 mln funtów przeznaczone na rozwój i produkcję nowego modelu.

Pamiętacie koncepcyjnego Bentleya EXP 9 F? My także, jak widać Bentley o nim zapomniał i wcale w udostępnionym dziś komunikacie nie wspomina o tym studyjnym modelu. Wygląda to tak jakby brytyjska marka chciała się odciąć od tamtego paskudnego modelu, przygotowując świat na nowe, ładniejsze auto. Oby.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Bentley
Tematy w artykule: Bentley Bentley EXP 9 F Concept

Podobne wiadomości:

Bentley Continental GT w nowym wydaniu

Bentley Continental GT w nowym wydaniu

Samochody luksusowe 2017-08-30

Bentley Continental - ostatnia seria na pożegnanie

Bentley Continental - ostatnia seria na...

Samochody luksusowe 2017-07-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic