mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Zielone światło dla SUVa od Bentleya

Zielone światło dla SUVa od Bentleya

Wszystko stało się jasne. Szefostwo marki Bentley potwierdziło produkcję SUVa. Przez najbliższe 3 lata brytyjska marka zainwestuje 800 mln funtów by dostarczy nowy model na rynek.

Zielone światło dla SUVa od Bentleya
"Volkswagen Group wierzy w Wielką Brytanię, jako kompletną lokalizację dla przemysłu. Fani marki Bentley spoglądają w kierunku SUVa. Razem stworzymy nowego, kolejnego prawdziwego Bentley - mocnego, ekskluzywnego oraz udanego" - powiedział prezes zarządu w Volkswagen Group Martin Winterkorn

Sprzedaż SUVa od Bentley'a rozpocznie się w 2016 roku. Produkcja nowego modeli sprawi, że w Crewe zostanie utworzonych 1000 dodatkowych miejsc pracy. W Brewe Bentley wpompuje 800 mln funtów przeznaczone na rozwój i produkcję nowego modelu.

Pamiętacie koncepcyjnego Bentleya EXP 9 F? My także, jak widać Bentley o nim zapomniał i wcale w udostępnionym dziś komunikacie nie wspomina o tym studyjnym modelu. Wygląda to tak jakby brytyjska marka chciała się odciąć od tamtego paskudnego modelu, przygotowując świat na nowe, ładniejsze auto. Oby.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Bentley
Tematy w artykule: Bentley Bentley EXP 9 F Concept

Podobne wiadomości:

Bentley Continental - ostatnia seria na pożegnanie

Bentley Continental - ostatnia seria na...

Samochody luksusowe 2017-07-27

Naim, czyli Bentley wśród systemów audio

Naim, czyli Bentley wśród systemów audio

Samochody luksusowe 2016-10-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Studenci Skody zbudowali elektryczne buggy
Studenci Skody zbudowali elektryczne buggy
Co roku uczniowie szkoły zawodowej prowadzonej przez Skode budują swój pierwszy pojazd. Tym razem po trzech udanych projektach z ostatnich lat stworzyli elektryczne buggy o nazwie Skoda Element.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech