mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Zimowe akcesoria od Bentleya

Zimowe akcesoria od Bentleya

Wprawdzie śniegu jak na razie nie widać, mimo, że grudzień za pasem to miejmy nadzieję, że drogowcy są przygotowani na nagłe nadejście zimy. Warto jednak zaopatrzyć się w akcesoria, które ułatwią nam poruszanie się w zimie. Na rynku wybór jest ogromny, a do tego, możemy skorzystać z oferty Benteya

Zimowe akcesoria od Bentleya
To, że samochody brytyjskiej marki radzą sobie w srogich warunkach potwierdził czterokrotny rajdowy mistrz Juha Kankkunen, który poruszając się na praktycznie standardowych oponach Continental Supersports u wybrzeży Finlandii pobił rekord prędkości na lodzie, który wynosi nieco ponad 330 km/h. Z tej okazji Bentley stworzył limitowaną edycję Continental Supersport IRL. Powstanie 100 egzemplarzy tego modelu, a każdy będzie wyposażony w 6-litrowy turbodoładowany silnik W12 generujący 631 KM i 800 Nm momentu.

Dla modeli Continental GT, GTC, Supersports, Flying Spur oraz Mulsane Bentley przygotował szeroką gamę opon zimowych w rozmiarach 19-,20- i 21-cali. Opony zostały zaprojektowane specjalnie do aut brytyjskiej marki. Jednak opon to nie wszystko. Bentley oferuje również łańcuchy na koła wykonane ze specjalnego materiału. Mają one zapewnić lepszą przyczepność niż tradycyjne łańcuchy. Pełen zakres zimowych akcesoriów jest dostępny u autoryzowanych dealerów Bentleya.

Podobne wiadomości:

Bentley Continental - ostatnia seria na pożegnanie

Bentley Continental - ostatnia seria na...

Samochody luksusowe 2017-07-27

Naim, czyli Bentley wśród systemów audio

Naim, czyli Bentley wśród systemów audio

Samochody luksusowe 2016-10-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Polacy kupili rekordową liczbę nowych aut
Polacy kupili rekordową liczbę nowych aut
Instytut SAMAR donosi, że rynek nowych samochodów w Polsce cały czas rośnie. Wszystko wskazuje na to, że prognozowana sprzedaż na koniec roku, czyli 490 tys. samochodów, jest jak najbardziej realna do osiągnięcia.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech