mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Zostało 8 Veyronów do kupienia

Zostało 8 Veyronów do kupienia

Znaki na niebie i ziemi pokazują, że zeszłoroczne doniesienia w sprawie problemów ze sprzedażą Veyrona można wsadzić między bajki. Prezes marki Bugatti potwierdził, że firma ma do sprzedania jeszcze tylko 8 egzemplarzy Veyrona.

Zostało 8 Veyronów do kupienia
Początkowo Bugatti planowało stworzyć tylko 300 egzemplarzy Veyrona. Zainteresowanie autem okazało się tak duże, że plany produkcyjne powiększono o kolejne 150 sztuk. Wszystko po to, by do puli włączyć nowe, wersje specjalne. W zeszłym roku informowaliśmy, że Bugatti może mieć problemy ze sprzedażą ostatnich kilkudziesięciu egzemplarzy swojego hiperauta. Pojawiły się, głosy mówiące o nasyconym rynku.

W jednym z ostatnich udzielonych wywiadów, prezes marki Bugatti, pan Wolfgang Dürheimer zdradził, iż pozostało do sprzedania 8 sztuk modelu Bugatti Veyron. Co ciekawe firma jest pliska finalizacji zamówień na te auta i ich produkcja zakończy się bardzo szybko.

Co stanie się po zakończeniu produkcji Veyrona? Fabryka we Francuskim Molsheim będzie mogła rozpocząć przygotowania pod montaż następcy Veyrona. Bardzo mozliwe, że nowe hiperauto od Bugatti zobaczymy jeszcze w tym roku. Najbardziej prawdopodobny termin premiery to targi we Frankfurcie, które odbędą się na jesieni. Jeśli tak się stanie, to pierwsze auta zamówione przez klientów zjadą z taśmy na początku 2016 roku.

Podobne wiadomości:

Supersamochody za miliony

auto motor i sport 0000-00-00

Prawdopodobieństwo trafienia głównej wygranej w lotto wynosi 1:13 983 816. Nawet jeśli komuś uda się zgarnąć ogromną kasę, i tak nie będzie w stanie kupić większości spośród samochodów, które prezentujemy na najbliższych stronach. Równie niewielkie jest prawdopodobieństwo, że komuś z nas uda się zobaczyć którykolwiek z nich na żywo.

Luksusowe spinki dla fanów Bugatti

Luksusowe spinki dla fanów Bugatti

Aktualności 2016-08-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.