mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > "Duch" wyszedł z ukrycia

"Duch" wyszedł z ukrycia

Jednemu ze spostrzegawczych czytelników portalu worldcarfans.com udało się dostrzec nowego Rolls-Royce`a Ghost podróżującego promem całkowicie bez kamuflażu.

Po zdjęciu taśm maskujących samochód prezentuje się niemal identycznie co prezentowany koncept 200EX. Zdjęcia pokazują nam to, co będziemy mogli zobaczyć już za kilka miesięcy w czasie targów motoryzacyjnych we Frankfurcie. Różnice między konceptem, a wersją produkcyjną sprowadzają się na razie tylko do pokolorowanych kierunkowskazów, nowego zderzaka i kierownicy.

Dla przypomnienia warto dodać, że nowy Rolls-Royce został zbudowany na płycie podłogowej BMW 760Li. Pomimo tego jego nadwozie jest o parę centymetrów większe. Pod maską samochodu wylądował silnik V12 z podwójnym doładowaniem, którego moc to 544 konie mechaniczne. Moment obrotowy, jaki generuje ta jednostka to 750Nm. Samochód trafi do salonów na początku przyszłego roku, a cennik otworzy kwota oscylującą wokół miliona złotych.

Tematy w artykule: Rolls-Royce 200EX Rolls-Royce Ghost

Podobne wiadomości:

Nowy Bentley – zapowiedź na filmie

auto motor i sport 0000-00-00

Rolls-Royce Ghost – nazwa przyjęta

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.