mojeauto.pl > motogazeta > Technika > AutoMapa w promocji

AutoMapa w promocji

AutoMapa 6, pojawi się jeszcze przed Świętami w nowych, niższych cenach, a od 16 listopada AutoMapę można kupić nawet o 1/4 taniej, niż do tej pory!

AutoMapa w promocji
AutoMapa Polska XL to jedna z najbardziej popularnych map w Polsce. Plany nawigacyjne, oprócz dokładnej siatki ulic, zawierają również szczegółowe informacje opisujące sytuację drogową: kategorie i kierunkowość ulic, dokładne, punktowe adresy przypisane do poszczególnych budynków, oznaczenie dróg wielopasmowych, ronda, place z nazwami, podział na dzielnice, tereny zielone (parki, skwery), rzeki i cieki wodne oraz tereny przemysłowe. W najnowszej wersji AutoMapy 6 użytkownicy otrzymują również dostęp do informacji o sytuacji drogowej. Dzięki programowi AutoMapa Traffic możliwe jest, w trybie on-line, wyznaczanie tras uwzględniających aktualne zatory drogowe.

Niezwykle ważnym elementem map są tzw. Punkty Użyteczności Publicznej (POI). Codziennie aktualizowana przez portal społecznościowy miplo.pl  ich ponad 400 tysięczna baza zawiera nie tylko listę fotoradarów, niebezpiecznych miejsc, czy stacji benzynowych, ale również bazy hotelowe, gastronomiczne i inne, zgromadzone w niemal 1000 kategoriach tematycznych. Sugerowana cena tak bogatej w dane AutoMapy Polska XL wynosić będzie teraz tylko 229 zł. – o ponad 23% mniej, niż do tej pory.

Zmianie ulegają również ceny programu AutoMapa Europe – czyli kompletnej nawigacyjnej mapie Europy. Zawiera dane nawigacyjne 44 krajów Europy dostarczane przez lidera światowego rynku map nawigacyjnych – firmę NAVTEQ, w tym pełną mapę Polska XL. Wyszukiwanie miejsc docelowych i nawigacja na obszarze całej Europy nie wymaga przełączania map - są one połączone w jedną spójną całość, łączącą zalety najbardziej szczegółowych map z wersji Polska XL oraz ogólnoeuropejski zasięg map firmy Navteq. Nowa cena AutoMapy Europe, uwzględniającej plany nawigacyjne 44 Państw Europy, to koszt tylko 429 zł – o ponad 1/4 mniej, niż do tej pory.

Obniżce, o blisko 30%, ulegają również ceny migracji z wersji XL na wersję Europe. Nowa cena Upgrade XL-EU to zaledwie 200 zł. Nie zmieniają się przy tym warunki licencji. Każdy użytkownik AutoMapy, przez rok kalendarzowy będzie miał prawo do minimum czterech dużych aktualizacji map i każdej aktualizacji programu opublikowanej w tym czasie.

Polacy coraz chętniej korzystają z możliwości aktualizacji map. Dzięki AutoMapie przekonali się, że sercem dobrej nawigacji są aktualne i dokładne plany nawigacyjne. O ponad 11% obniżone zostają ceny rocznej subskrypcji map w wersji Polska XL i wynoszą one obecnie zaledwie 79 zł. Dodatkowo, o blisko 17% obniżone zostały ceny rocznej subskrypcji AutoMapy Europe. Już za 149 zł rocznie można mieć gwarancję najaktualniejszej mapy 44 krajów Europy, w tym Polski.

Obniżki cen wchodzą w życie z dniem 16 listopada 2009 roku.
Tematy w artykule: nawigacja nawigacja AutoMapa

Podobne wiadomości:

Co ma korek do wypadku?

Co ma korek do wypadku?

Technika 2013-09-02

Firma YouGov  przeprowadziła na zlecenie firmy TomTom badanie wśród 8000 europejskich kierowców.  Wykazało ono, że często są oni narażeni na wypadki związane z korkami. Ponad jedna trzecia respondentów przyznała, że miała wypadek, ponieważ nie zdążyli wyhamować przed korkiem, który utworzył się niespodziewanie na drodze.

Kto może przeszukać nasze auto?

Kto może przeszukać nasze auto?

Finanse i prawo 2012-06-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.