Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Technika > AutoMapa z Krzysztofem Hołowczycem

AutoMapa z Krzysztofem Hołowczycem

Producenci programu AutoMapa podjęli współpracę z Krzysztofem Hołowczycem. W najnowszej wersji AutoMapy użytkownicy mają możliwość wyboru Krzysztofa Hołowczyca jako lektora, podającego komunikaty głosowe. "To nie wszystko - mamy nadzieję, że doświadczenie Krzysztofa Hołowczyca w dziedzinie motoryzacji przyczyni się do dalszego ulepszania naszego produktu" - wyjaśniają.

AutoMapa z Krzysztofem Hołowczycem

Krzysztof Hołowczyc, czołowy polski kierowca rajdowy, od dłuższego czasu jest użytkownikiem systemu AutoMapa: „Gdziekolwiek jadę, zawsze zabieram AutoMapę. Polecam ją wszystkim kierowcom, ponieważ jest najdokładniejsza”. Hołowczyc to nie tylko autorytet w dziedzinie motoryzacji, ale i rzecznik bezpiecznej i rozsądnej jazdy. „Nieustannie apeluję do kierowców o rozwagę na drodze. Jak sam się przekonałem, system nawigacji satelitarnej sprzyja bezpieczeństwu jazdy” – dodaje. Na promowaniu bezpieczeństwa drogowego zależy również producentom AutoMapy, dlatego ich wybór padł właśnie na Krzysztofa Hołowczyca.

AutoMapa zapewnia nie tylko krótszy czas dotarcia do celu. Umożliwia też uniknięcie wielu kłopotliwych lub nawet groźnych sytuacji. Wskazuje alternatywną trasę, dzięki czemu kierowcy unikają korków i błądzenia, oszczędzają czas, nerwy i pieniądze. Co więcej, dzięki ostrzeganiu głosowemu kierowca wie dokładnie, gdzie trzeba zdjąć nogę z gazu. AutoMapa uprzedza kierowcę głosem o zbliżających się czarnych punktach - miejscach szczególnie częstych wypadków.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Kodiaq - Oto wnętrze wyczekiwanego modelu
Skoda Kodiaq - Oto wnętrze wyczekiwanego modelu
Skoda Kodiaq zostanie oficjalnie zaprezentowana 1 września wieczorem. Dziś jednak możemy zobaczyć, jak wygląda wnętrze SUV-a z Mlada Boleslav,  z pozoru jest identyczne, jak to w topowym Superbie.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj