mojeauto.pl > motogazeta > Technika > AutoMapa z Krzysztofem Hołowczycem

AutoMapa z Krzysztofem Hołowczycem

Producenci programu AutoMapa podjęli współpracę z Krzysztofem Hołowczycem. W najnowszej wersji AutoMapy użytkownicy mają możliwość wyboru Krzysztofa Hołowczyca jako lektora, podającego komunikaty głosowe. "To nie wszystko - mamy nadzieję, że doświadczenie Krzysztofa Hołowczyca w dziedzinie motoryzacji przyczyni się do dalszego ulepszania naszego produktu" - wyjaśniają.

AutoMapa z Krzysztofem Hołowczycem

Krzysztof Hołowczyc, czołowy polski kierowca rajdowy, od dłuższego czasu jest użytkownikiem systemu AutoMapa: „Gdziekolwiek jadę, zawsze zabieram AutoMapę. Polecam ją wszystkim kierowcom, ponieważ jest najdokładniejsza”. Hołowczyc to nie tylko autorytet w dziedzinie motoryzacji, ale i rzecznik bezpiecznej i rozsądnej jazdy. „Nieustannie apeluję do kierowców o rozwagę na drodze. Jak sam się przekonałem, system nawigacji satelitarnej sprzyja bezpieczeństwu jazdy” – dodaje. Na promowaniu bezpieczeństwa drogowego zależy również producentom AutoMapy, dlatego ich wybór padł właśnie na Krzysztofa Hołowczyca.

AutoMapa zapewnia nie tylko krótszy czas dotarcia do celu. Umożliwia też uniknięcie wielu kłopotliwych lub nawet groźnych sytuacji. Wskazuje alternatywną trasę, dzięki czemu kierowcy unikają korków i błądzenia, oszczędzają czas, nerwy i pieniądze. Co więcej, dzięki ostrzeganiu głosowemu kierowca wie dokładnie, gdzie trzeba zdjąć nogę z gazu. AutoMapa uprzedza kierowcę głosem o zbliżających się czarnych punktach - miejscach szczególnie częstych wypadków.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.