mojeauto.pl > motogazeta > Technika > BLOW zlokalizuje Twój pojazd. I nie tylko.

BLOW zlokalizuje Twój pojazd. I nie tylko.

BLOW, producent samochodowych urządzeń multimedialnych, wprowadził na polski rynek lokalizator BLOW CCTR-700 - urządzenie do lokalizacji pojazdów.

BLOW zlokalizuje Twój pojazd. I nie tylko.
Niewielkie i odporne na warunki atmosferyczne urządzenie wyposażone w odbiornik GPS i moduł komunikacji GSM pozwala w każdej chwili określić pozycję pojazdu. Umożliwia również powiadomienie wyznaczonych numerów telefonicznych o wykryciu ruchu, przekroczeniu wyznaczonej strefy lub maksymalnej wyznaczonej prędkości. Funkcje te doskonale nadają się do wykorzystania w formie alarmów o potencjalnej kradzieży.  

Lokalizatory, dzięki niewielkim rozmiarom, rozbudowanej funkcjonalności i atrakcyjnej cenie, świetnie sprawdzają się w codziennym działaniu. Urządzenia mogą być wykorzystywane zarówno w firmach transportowych lub świadczących usługi przewozowe, do zastosowań personalnej ochrony pojazdów przez kradzieżą, jak również do śledzenia poruszających się obiektów

Cztery mocne magnesy umożliwiają zamocowanie lokalizatora do dowolnej powierzchni metalowej, a szczelna obudowa umożliwia działanie w warunkach od -20°C do +55°C i wilgotności powietrza do 95%. Lokalizator może przesyłać dane o swojej pozycji za pomocą SMS-ów na zdefiniowane wcześniej numery telefonów lub dowolny telefon, po wysłaniu z niego wiadomości tekstowej z poprawnym hasłem. Pozycja może być podana jednorazowo lub periodycznie w wyznaczonych interwałach czasowych.

Możliwe jest przesłanie historii podróży. Lokalizator może  też wysłać przez SMS link do specjalnej strony, na której pozycja pojazdu będzie pokazana na cyfrowej mapie. Urządzenie zawiera wbudowany przycisk SOS umożliwiający wysłanie pozycji z informacją o wystąpieniu sytuacji awaryjnej na trzy zdefiniowane uprzednio numery telefonów. Urządzenie może wysyłać komunikaty w formie wiadomości tekstowych lub dane za pomocą GPRS.

W ofercie BLOW dostępne są również lokalizatory personalne umożliwiające dodatkowo zdalny odsłuch dźwięków z otoczenia i połączenie głosowe lokalizatora z wybranymi numerami telefonicznymi, które doskonale nadają się do lokalizacji osób z problemami z pamięcią, dzieci lub zwierząt.

Lokalizator BLOW CCTR-700 dostępny jest na rynku polskim od listopada w cenie 499zł. Urządzenie objęte jest  2 letnią gwarancją.
Tematy w artykule: nawigacja Blow AVH-8706

Podobne wiadomości:

Kto może przeszukać nasze auto?

Kto może przeszukać nasze auto?

Finanse i prawo 2012-06-20

Głos Wiedźmina w nawigacji NaviExpert

Głos Wiedźmina w nawigacji NaviExpert

Technika 2015-06-17

Komentuj:

~ciekawe 2010-11-29

urządzenie ciekawe, ale czy ma sens jeśli złodzieje radzą sobie z takimi zabezpieczeniami??????

~Tommy z tonącej wyspy Tuska 2010-10-31

złodzieje mają na takie urządzenia sposoby, wiem bo znam przypadek Audi A6 z LO-JACK które zniknęło w dzień z parkingu strzeżonego :)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kia Picanto X-Line już dostępna
Kia Picanto X-Line już dostępna
Najmniejszy model w gamie Kia debiutuje w polskich salonach w zupełnie nowej wersji X-Line. Auto wyposażono w podniesione zawieszenie i "terenowe" dodatki.