mojeauto.pl > motogazeta > Technika > BMW naśmiewa się ze starych diesli + [VIDEO]

BMW naśmiewa się ze starych diesli + [VIDEO]

Ameryka powoli zaczyna przekonywać się do samochodów z silnikami wysokoprężnymi. Po części jest to zasługa kryzysu, a po części nowoczesnych technologii, które sprawiają, że silniki te są dużo bardziej konkurencyjne niż kiedyś.

BMW naśmiewa się ze starych diesli + [VIDEO]

Amerykański oddział BMW przygotował specjalną reklamę na tamten rynek, w której prezentuje najnowszy model Serii 3 wyposażony w topową jednostkę wysokoprężną.

Na reklamie widać walkę ze stereotypami, które nadal dość mocno są zakorzenione za oceanem. Przy okazji bawarska marka naśmiewa się ze starych diesli Mercedesa oraz Volvo, które na filmie wydają z siebie kilogramy sadzy.

W Stanach Zjednoczonych z roku na rok przybywa samochodów wyposażonych w silniki diesla, jednak nadal ten wolumen jest marginalny. Tego typu działania mają budować w Amerykanach świadomość, że dzięki nowym technologiom samochody z silnikami diesla mogą być tak samo wydajne i tak samo ekologiczne jak benzyniaki. Pozostaje tylko kwestia zmiany przyzwyczajeń.

 

Zobacz koniecznie: Wszystko o BMW
Tematy w artykule: BMW silniki BMW diesel silnik diesla

Podobne wiadomości:

BMW Serii 4 - cała gama po liftingu

BMW Serii 4 - cała gama po liftingu

Premiery 2017-01-17

Mercedes sprzedał więcej aut niż BMW!

Mercedes sprzedał więcej aut niż BMW!

Aktualności 2017-01-10

Komentuj:

~ewa333 2011-02-10

tak ja zawsze kochałam sie w autach BMW ale mam pyt bo chciałam kupi karnet na tor w prezencie i nie wiem jak to zorganizowac czy macie jakies sprawdzone pomysły czy wiecie gdzie to mozna załatwic alebo na jakich strona mozna o tym poczytac?

~"Taki jest nowy Diesel" 2011-02-10

Niech zaczną śmiać się ze swojego TDSa nie wypał który też ładnie kopci i telepie samochodem A co nowe to nowe wiadomo ale po paru latach też zdarzy mu się dymek z rury puścić

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lamborghini w płomieniach – akcja serwisowa
Lamborghini w płomieniach – akcja serwisowa
Samochody z Sant Agata Bolognese mają ognisty temperament. Dosłownie. Lamborghini dołącza do „ekskluzywnego” grona, gdzie do tej pory brylowało Porsche 911 GT3 RS i Ferrari 458 Italia.
Odgadnij model Odgadnij model