mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Bang and Olufsen najlepszy!

Bang and Olufsen najlepszy!

Duńska firma zajmująca się produkcją systemów audio najwyższej jakości otrzymała niedawno nagrodę w konkursie na najlepszy zestaw dla samochodowego audiofila. Pakiet montowany w Audi A8 okazał się być najlepszym, wybranym przez magazyn Ward`s AutoWorld.

Bang and Olufsen najlepszy!

W konkursie brało udział 69 dziennikarzy motoryzacyjnych z całego świata. W skład całego konkursu wchodziły także kategorie takie jak: najlepsze wnętrze, najlepsze systemy nawigacji oraz najlepsze innowacje. Do ścisłej czołówki wybrano 53 finalistów. Jedynymi wymogami, uprawniającymi dany samochód do uczestnictwa w konkursie było to, iż musiał być to model nowy, przeprojektowany dla rocznika modelowego 2006 lub model 2007 dostępny już w roku kalendarzowym 2006.
 
Kryteria, którym poddawano zestawy to stylistyka, funkcjonalność, jakość, wykończenie, ergonomia użytkowania oraz dodatki specjalne. O zwycięskim systemie można powiedzieć, że został specjalnie uszyty na miarę dla modelu A8. Dostosowano go do wielkości samochodu oraz jego wykończenia. Jest to pierwszy tego typu zestaw wyprodukowany przez duńskich specjalistów.
 
Niezwykła czystość akustyczna została uzyskana po części dzięki innowacyjnemu systemowi Acoustic Lens Technology. Zabezpiecza ona przed ewentualną dyspersją poziomą we wnętrzu samochodu przy wysokich częstotliwościach. Druga część sukcesu leży w autorskiej technologii wzmacniania sygnału, ICEpower, w skład której wchodzi 14 głośników, z których każdy posiada swój dedykowany wzmacniacz o łącznej mocy przekraczającej tysiąc Watt.
 
Nagroda została przyznana w Detroit podczas dnia inaugurującego pokazy wnętrz samochodowych. Była to już siódma edycja konkursu, natomiast Ward`s Automotive Group jest znaną ikona jeśli chodzi o branżę motoryzacyjną oraz konferencje na temat wnętrz samochodów.
 
Czytaj także:
 
Zabawka dla pasażerów (2006-06-14)
 
700 Watt dla Astona Martina (2006-05-31)


 

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A8
Audi A8
Cena podstawowa już od: 376 500 PLN brutto
Dostępne nadwozia: sedan-4dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Audi A8 Wszystko o Audi
Tematy w artykule: Audi Bang and Olufsen Audi A8

Podobne wiadomości:

Audi Sport GmbH - nowa-stara marka z Neckarsulum

Audi Sport GmbH - nowa-stara marka z...

Samochody luksusowe 2016-12-02

Audi mocno powiększa gamę RS

Audi mocno powiększa gamę RS

Aktualności 2016-11-11

Komentuj:

~Konrad52 2010-07-28

Miałem okazję testować głośniki samochodowe B&O na ul. Limanowskiego 11 M w Warszawie - świetny sprzęt.

~Jacek 2007-02-25

Wuju jesteś WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!!!

~wujo 2006-06-27

Borewicz miał takie w POlonezie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport