mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Car Audio dla Passata

Car Audio dla Passata

Dla koncernu VW Blaupunkt zaprojektował do nowego Passata systemy nawigacyjne DVD, radioodtwarzacze, systemy nagłośnieniowe i system Rear Seat Entertainment przeznaczony dla pasażerów jadących z tyłu.

Car Audio dla Passata

System nawigacyjny MFD DVD:
MFD DVD to system nawigacyjny w formacie radia samochodowego. Mapa cyfrowa zapisana na dysku DVD umożliwia nawigację na terenie niemal całej Europy, a w niektórych krajach także dynamiczną nawigację, czyli aktualizowanie wskazań nawigacyjnych w zależności od sytuacji na drogach.

System nawigacyjny RNS 300:
Do nowego modelu VW Passata Blaupunkt zaprojektował także samodzielny system nawigacyjny RNS 300 w formacie radia samochodowego. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, ma wydajny tuner, solidny napęd CD, prowadzi do celu za pomocą precyzyjnych wskazań głosowych i optycznych. Nowa generacja systemów nawigacyjnych w formacie radia samochodowego umożliwia korzystanie z zalet nawigacji w trakcie odtwarzania płyt CD oraz CD-R/RW z nagranymi wcześniej utworami MP3.

Radioodtwarzacze RCD 500 i RDC 300:
Wzornictwo radioodtwarzaczy stereo RCD 500 i RCD 300 harmonijnie współgra z kokpitem nowego Passata. Urządzenia wyposażone w podwójny tuner TwinCeivers oraz cyfrowe anteny kierunkowe gwarantują czysty, niezakłócony sygnał. Radioodtwarzacz RCD 500 wyposażony jest w zintegrowany zmieniacz 6 płyt CD, dysponuje ponadto wszystkimi pozostałymi funkcjami audio oferowanymi przez zestaw MFD DVD.

System nagłaśnieniowy:
Blaupunkt dostarcza do Passata także dwa montowane fabrycznie systemy głośników oraz system nagłaśniający. Standardowe wersje składają się z systemów 2-drożnych obejmujących 4 głośniki o mocy 40 W. Ciekawych doznań akustycznych zapewnia zestaw dźwiękowy bazujący na dwóch 3-drożnych aktywnych oraz dwóch 2-drożnych systemach pasywnych z 10 głośnikami, których moc dochodzi do 220W.

Rear Seat Entertainment:
Wysoki stopień zaawansowania technicznego wykazuje także system RSE (Rear Seat Entertainment) opracowany dla nowego Passata z myślą o pasażerach jadących z tyłu. System obejmuje dwa 7-calowe monitory zintegrowane w zagłówkach przednich foteli, odtwarzacz DVD oraz tzw. Headphone Panel. Umożliwia on podłączenie maksymalnie czterech par słuchawek, posiada także specjalne wejścia do podłączenia przenośnych źródeł sygnału wideo, np. konsoli Play Station lub kamery wideo.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.