mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Centrum rozrywki w samochodzie

Centrum rozrywki w samochodzie

Clarion wprowadził na rynek dwa modele nowych stacji multimedialnych VX401E i VZ401E. Dzięki ekranom dotykowym WVGA urządzenia te mają być łatwe w użyciu i odtąd będą miały za zadanie zabawiać rodzinę podczas podróżowania samochodem

Centrum rozrywki w samochodzie
Elektrycznie wysuwany ekran dla samochodów z małą wnęką montażową w rozmiarze 1 DIN. W wersji "1 DIN", Clarion poleca model VZ401E, wyposażony w 7-calowy elektrycznie wysuwany ekran dotykowy WVGA, z regulacją kąta widzenia. Ta specjalna edycja zaprojektowana dla samochodów z małym otworem montażowym jest idealnym rozwiązaniem dla kierowców poszukujących kompletnej, kompaktowej, estetycznie wykończonej stacji multimedialnej

Multimedialne stacje VX401E oraz VZ401E odczytują nie tylko pliki audio, MP3 i WMA, ale także pliki wideo w formacie DVD, a nawet DivX (wraz z wersją 6) umożliwiając współpracę z wieloma podłączonymi urządzeniami. Ponadto, możliwe jest podłączenie jednego lub większej ilości dodatkowych ekranów, tak aby współdzielić rozrywkę z pasażerami siedzącymi z tyłu.

Używając kabla, zawartego w zestawie, wejście mini-jack oferuje podłączenie dowolnego urządzenia audio-wideo, takiego jak przenośny odtwarzacz DVD. VX401E (2 DIN) i VZ401E (1 DIN) są zatem rozwiązaniem zapewniającym multimedialną rozrywkę tak dla kierowcy, jak i każdego pasażera w samochodzie.

Wbudowany w VX401E i VZ401E Interfejs Bluetooth zapewni łączność z systemem głośnomówiącym, dostęp do książki telefonicznej i prowadzenie rozmowy za pomocą mikrofonu umieszczonego na przedniej części urządzenia, a także możliwość odtwarzania muzyki zapisanej w telefonie, optymalizując w ten sposób multimedialne możliwości jednostki (Audio Streaming).

Clarion VX401E i VZ401E są wyposażone w pilota zdalnego sterowania, pozwalającego na sterowanie urządzeniem wszystkim pasażerom. Poprzez opcjonalny interfejs można je obsługiwać również za pomocą przycisków zintegrowanych w kierownicy.




Podobne wiadomości:

Oto system audio w nowym Volvo XC90

Oto system audio w nowym Volvo XC90

Technika 2014-06-06

Volkswagen Beetle z nowymi silnikami i innymi zmianami

Volkswagen Beetle z nowymi silnikami i innymi...

Aktualności 2014-11-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross