mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Centrum rozrywki w samochodzie

Centrum rozrywki w samochodzie

Clarion wprowadził na rynek dwa modele nowych stacji multimedialnych VX401E i VZ401E. Dzięki ekranom dotykowym WVGA urządzenia te mają być łatwe w użyciu i odtąd będą miały za zadanie zabawiać rodzinę podczas podróżowania samochodem

Centrum rozrywki w samochodzie
Elektrycznie wysuwany ekran dla samochodów z małą wnęką montażową w rozmiarze 1 DIN. W wersji "1 DIN", Clarion poleca model VZ401E, wyposażony w 7-calowy elektrycznie wysuwany ekran dotykowy WVGA, z regulacją kąta widzenia. Ta specjalna edycja zaprojektowana dla samochodów z małym otworem montażowym jest idealnym rozwiązaniem dla kierowców poszukujących kompletnej, kompaktowej, estetycznie wykończonej stacji multimedialnej

Multimedialne stacje VX401E oraz VZ401E odczytują nie tylko pliki audio, MP3 i WMA, ale także pliki wideo w formacie DVD, a nawet DivX (wraz z wersją 6) umożliwiając współpracę z wieloma podłączonymi urządzeniami. Ponadto, możliwe jest podłączenie jednego lub większej ilości dodatkowych ekranów, tak aby współdzielić rozrywkę z pasażerami siedzącymi z tyłu.

Używając kabla, zawartego w zestawie, wejście mini-jack oferuje podłączenie dowolnego urządzenia audio-wideo, takiego jak przenośny odtwarzacz DVD. VX401E (2 DIN) i VZ401E (1 DIN) są zatem rozwiązaniem zapewniającym multimedialną rozrywkę tak dla kierowcy, jak i każdego pasażera w samochodzie.

Wbudowany w VX401E i VZ401E Interfejs Bluetooth zapewni łączność z systemem głośnomówiącym, dostęp do książki telefonicznej i prowadzenie rozmowy za pomocą mikrofonu umieszczonego na przedniej części urządzenia, a także możliwość odtwarzania muzyki zapisanej w telefonie, optymalizując w ten sposób multimedialne możliwości jednostki (Audio Streaming).

Clarion VX401E i VZ401E są wyposażone w pilota zdalnego sterowania, pozwalającego na sterowanie urządzeniem wszystkim pasażerom. Poprzez opcjonalny interfejs można je obsługiwać również za pomocą przycisków zintegrowanych w kierownicy.
Podobne wiadomości:

Hakerzy przejmą twoje auto!

Hakerzy przejmą twoje auto!

Technika 2015-07-22

Nowy system multimedialny od Hyundaia

Nowy system multimedialny od Hyundaia

Technika 2014-12-22

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A2 rusza na wschód
Autostrada A2 rusza na wschód
GDDKiA podpisała umowy na budowę kolejnego odcinka autostrady A2. Tym razem chodzi o 15-kilometrowy fragment z Warszawy do obwodnicy Mińska Mazowieckiego i na węzeł u zbiegu południowej obwodnicy stolicy, trasy A2 i drogi wylotowej na Lublin.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech