mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Chevrolet przedstawia system MyLink

Chevrolet przedstawia system MyLink

Chevrolet prezentuje nowy system multimedialny pozwalający na podłączenie smartfona. MyLink pozwala na korzystanie z listy odtwarzania, ksiązki telefonicznej jak i innych funkcji multimedialnych wykorzystując siedmiocalowy, kolorowy wyświetlacz dotykowy.

Chevrolet przedstawia system MyLink
MyLink pozwala połączyć się z odtwarzaczem MP3, iPodem, iPadem lub innym przenośnym urządzeniem poprzez port USB albo za pomocą Bluetooth. Jeśli jednak nasze urządzenie nie może zostać połączone z systemem za pomocą jednej, czy drugiej technologii to MyLink pozwala również za podłączenie za pomocą dedykowanego łącza.

W modelach Aveo i Cruze podłączony smartfon działa jak dysk twardy. Dzięki MyLink kierowca nie musi wybierać numeru za pośrednictwem smartfonu a dzięki listy kontaktów zapisanych w MyLink. System ten umożliwia również korzystanie z listy odtwarzania, galerii zdjęć lub innych zapisanych danych. MyLink jest intuicyjny i prosty w obsłudze. W niedługim czasie będzie również możliwe pobieranie dedykowanych aplikacji, które będą rozszerzeniami i aktualizacjami Chevrolet MyLink.

Obsługa MyLink odbywa się za pomocą siedmiocalowego, kolorowego ekranu dotykowego firmy LG Electronics, który posiada pięć intuicyjnych menu - Audio, Zdjęcia, Telefon, Smartfon oraz Ustawienia. W modelach Cruze i Aveo ten nowoczesny system multimedialny będzie dostępny od lata 2012. wraz z systemem Chevrolet MyLink będzie również dostępna we wszystkich egzemplarzach kamera cofania.

Podobne wiadomości:

Chevrolet Cruze z Gliwic?

auto motor i sport 0000-00-00

Rządowy Chevrolet z czasów PRL odnaleziony i na aukcji

Rządowy Chevrolet z czasów PRL odnaleziony i...

Aktualności 2015-07-29

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.