mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Chevrolet przedstawia system MyLink

Chevrolet przedstawia system MyLink

Chevrolet prezentuje nowy system multimedialny pozwalający na podłączenie smartfona. MyLink pozwala na korzystanie z listy odtwarzania, ksiązki telefonicznej jak i innych funkcji multimedialnych wykorzystując siedmiocalowy, kolorowy wyświetlacz dotykowy.

Chevrolet przedstawia system MyLink
MyLink pozwala połączyć się z odtwarzaczem MP3, iPodem, iPadem lub innym przenośnym urządzeniem poprzez port USB albo za pomocą Bluetooth. Jeśli jednak nasze urządzenie nie może zostać połączone z systemem za pomocą jednej, czy drugiej technologii to MyLink pozwala również za podłączenie za pomocą dedykowanego łącza.

W modelach Aveo i Cruze podłączony smartfon działa jak dysk twardy. Dzięki MyLink kierowca nie musi wybierać numeru za pośrednictwem smartfonu a dzięki listy kontaktów zapisanych w MyLink. System ten umożliwia również korzystanie z listy odtwarzania, galerii zdjęć lub innych zapisanych danych. MyLink jest intuicyjny i prosty w obsłudze. W niedługim czasie będzie również możliwe pobieranie dedykowanych aplikacji, które będą rozszerzeniami i aktualizacjami Chevrolet MyLink.

Obsługa MyLink odbywa się za pomocą siedmiocalowego, kolorowego ekranu dotykowego firmy LG Electronics, który posiada pięć intuicyjnych menu - Audio, Zdjęcia, Telefon, Smartfon oraz Ustawienia. W modelach Cruze i Aveo ten nowoczesny system multimedialny będzie dostępny od lata 2012. wraz z systemem Chevrolet MyLink będzie również dostępna we wszystkich egzemplarzach kamera cofania.

Podobne wiadomości:

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Premiery 2016-03-16

Chevrolet Corvette Z06 ma problem z silnikiem

Chevrolet Corvette Z06 ma problem z silnikiem

Aktualności 2015-08-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Droga S1 – nie ma chętnych na budowę odcinka
Droga S1 – nie ma chętnych na budowę odcinka
Już niebawem katowicki oddział GDDKiA ogłosi ponowny przetarg na budowę drugiej jezdni drogi ekspresowej trasy S1 do lotniska Katowice. Pierwszy przetarg trwał dwa lata i został kilka dni temu unieważniony.