mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Clarion CZ301E: Bluetooth i USB w jednym

Clarion CZ301E: Bluetooth i USB w jednym

Clarion CZ301E dedykowany jest szczególnie kierowcom, dla których ważne jest nie tylko  zachowanie najważniejszych funkcjonalności jak słuchanie radia, odtwarzanie płyt CD, czy plików MP3 oraz WMA, ale przede wszystkim kompatybilność z urządzeniami przenośnymi codziennego użytku.

Clarion CZ301E: Bluetooth i USB w jednym
Clarion CZ301E posiada zaawansowane regulacje dźwięku, jak 3-pasmowy korektor parametryczny z trzema predefiniowanymi ustawieniami i jedną pamięcią ustawień użytkownika oraz układ wzmacniania niskich częstotliwości Magna BASS EX. Wyjście na zewnętrzny wzmacniacz oraz sterowanie poziomem i częstotliwością subwoofera docenią użytkownicy rozbudowujący swoje systemy o dodatkowe głośniki niskotonowe. Wejście AUX - mini jack oraz współpraca z fabrycznym zdalnym sterowaniem przy kierownicy jest dopełnieniem wyposażenia, które w dzisiejszych czasach jest obowiązkowe.

Clarion CZ301E cechuje się jeszcze dwiema bardzo istotnymi funkcjami: wejściem na USB  oraz wbudowanym modułem Bluetooth.

Dla kierowców, którzy lubią rozmawiać przez telefon podczas jazdy, CZ301E jest idealnym rozwiązaniem. Funkcja Bluetooth umożliwia także sterowanie telefonem. Użytkownik może przenieść do radioodtwarzacza książkę telefoniczną, uzyskuje dostęp do historii połączeń i odbierania ich bezpośrednio z radioodtwarzacza. Dodatkową korzyścią tego rozwiązania jest bezpieczeństwo podczas jazdy dzięki systemowi głośnomówiącemu, który przekazuje rozmowę do głośników samochodowych.
Dzięki funkcji audiostreaming (A2DP) można przesłać także pliki muzyczne bezpośrednio z telefonu komórkowego do radioodtwarzacza.

CZ301E to model z najnowszej serii radioodtwarzaczy samochodowych przygotowanych na rok 2011, który wchodzi na polski rynek sprzedaży jako pierwszy. Jeszcze w tym kwartale planowane jest wprowadzenie dwóch kolejnych modeli z serii: CZ101 i CZ201.

Sugerowana cena detaliczna (brutto) CZ301E: 629 PLN
Tematy w artykule: radioodtwarzacz USB Bluetooth

Podobne wiadomości:

Wymień stare radio

Wymień stare radio

Technika 2013-09-28

Chevrolety z funkcją Siri

Chevrolety z funkcją Siri

Technika 2013-03-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.