Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Courier Driver - nowa marka opon

Courier Driver - nowa marka opon

Już na przełomie wiosny i lata w sprzedaży w serwisach sieci Driver Polska pojawi się nowa opona - Courier Driver, produkowana w fabrykach Pirelli.

Courier Driver - nowa marka opon

Letnie bieżniki Courier Driver T i Courier Driver HP wprowadzone do sprzedaży na terenie Polski, wiosną 2005 roku, mają szansę stać się jednym z rynkowych bestsellerów. Jakość i technologia produkcji opon Courier Driver rodem z fabryk Pirelli, uzupełniona została o prawdziwie przystępne ceny i rozwiniętą sieć dystrybucji.

Courier Driver HP - opona zaprojektowana z myślą o szybkich i komfortowych samochodach, także w wersji kombi. Cztery głębokie, symetrycznie rozmieszczone kanały zapewniają doskonałe odprowadzanie wody i odporność na aquaplanning. Nowatorski skład mieszanki bieżnika gwarantuje długie przebiegi i wysoki komfort jazdy. Opona dostępna w rozmiarach od 14 do 17 cali, w indeksach prędkości H (do 210 km/h), V (do 240 km/h) i W (do270 km/h).

Courier Driver T asymmetric to nowa, asymetryczna opona przeznaczona do samochodów klasy średniej i kompaktowej. Ukośne kanały, biegnące od środka opony aż do krawędzi bocznej zapewniają doskonałe odprowadzanie wody. Wzmocnione bloki bieżnika na krawędziach zewnętrznych gwarantują optymalną sterowność i stabilność prowadzenia. Opona jest bardziej odporna na uszkodzenia, szczególnie przy jeździe po wyboistych i dziurawych drogach. Opona dostępna jest w rozmiarach od 13 do 15 cali, w indeksie prędkości T (do 190 km/h).

Courier Driver T symmetric jest przeznaczona do samochodów klasy kompaktowej i niższej. Projekt wzoru bieżnika gwarantuje komfortową jazdę, szczególnie na suchych nawierzchniach. Opona dostępna w indeksie prędkości T (do 190 km/h).

Tematy w artykule: opony opony Courier

Podobne wiadomości:

Test opon letnich 2016 w auto motor i sport

Test opon letnich 2016 w auto motor i sport

Aktualności 2016-04-05

Goodyear przedstawia oponę dla samochodów autonomicznych

Goodyear przedstawia oponę dla samochodów...

Technika 2016-03-15

Komentuj:

~endo 2009-03-04

2 sezony oponki super wspaniała przyczepność na suchej i mokrej drodze polecam

~andzia 2007-11-14

Miały być takie świetne - BUJDA -zrobiłam na nich zaledwie 22 tys. km. i nadają się na śmieci !!!

~edek 2007-11-08

Trzy sezony na Courier Driver T asymmetric 175/70/13, jakieś 50 tys. km., z oponek jestem zadowolony, sprawują się dobrze w różnych warunkach (letnich), ścieralność bieżnika bez zarzutów, jednak opony nie należą do najcichszych.

~witek71 2007-07-19

mam Hp w rpzmiarze 19/60/1. Przejechalem ok. 15 tys. km I jestem bardzo z nich zadowolony - ciche doskonale prowadza sie w zakretach i na mokrej nawierzchni

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
McLaren - Apple chce kupić giganta z Woking
McLaren - Apple chce kupić giganta z Woking
Taką informację podała gazeta Financial Times, która sugeruje, że koncern Apple zamierza przejąc McLaren Technology Group, który kontroluje m.in. zespół McLaren F1 Team. Czy nad Woking zbierają się czarne chmury?