mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Dostęp do Internetu w każdym samochodzie

Dostęp do Internetu w każdym samochodzie

Eksperci twierdzą, że dostęp do Internetu z poziomu systemu multimedialnego samochodu za niedługo stanie się stałą opcją wyposażenia w wielu autach.

Dostęp do Internetu w każdym samochodzie
Eksperci na spotkaniu "Automobilwoche Congress" w Berlinie byli zgodni co do tego, że technologia potrzebna do stworzenia takich możliwości jest już bezproblemowo dostępna, a teraz jedynie trzeba ją "jakoś poskładać w całość".

- Internet na pokładzie samochodów może pojawić się już niebawem - za jakieś dwa, trzy lata. Wszystko idzie na równi z rozwojem technologii komunikacji między samochodami - mówi Ulrich Kurth, specjalista motoryzacyjny z firmy T-Systems, uczestniczący w kongresie. - Mikstura stała się wybuchowa - mamy już wszystko, a teraz to tylko kwestia zespolenia poszczególnych elementów w całość.

Stefan Bratzel, menadżer Centrum Motoryzacyjnego na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Bergisch Gladbach ostrzegł jednak producentów samochodów, że ci nie powinni niedoceniać zainteresowania tematem i dopuszczać firm spoza przemysłu motoryzacyjnego do stworzenia takowych systemów wcześniej, niż oni sami je zaprojektują i zaczną stosować w swoich autach. Bratzel dodał, że dostęp do sieci w samochodach może być bardzo dużym magnesem dla młodych ludzi, którze regularnie i codziennie z niej korzystają.

Podobne wiadomości:

Nowy system multimedialny od Hyundaia

Nowy system multimedialny od Hyundaia

Technika 2014-12-22

Punkty karne i inne usługi online

Punkty karne i inne usługi online

Finanse i prawo 2015-05-11

Komentuj:

~rolek 2010-11-29

internet w samochodzie to piękna rzecz. ale słyszałem że w Polsce nasza władza chce cenzurować internet tak jak w Chinach (chodzi o pozbycie się opozycji - tak jak w Chinach)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.