mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Goodyear rekomenduje Autoland

Goodyear rekomenduje Autoland

Produkty firmy Autoland zostały docenione przez firmę Goodyear. Rekomenduje ona czernidło do opon oraz bezdotykową piankę stworzone w oparciu o technologię NANO+.

Goodyear rekomenduje Autoland

Regularna pielęgnacja opon trwale konserwuje i regeneruje powierzchnię gumy. Przywraca pierwotną głębię i intensywność koloru. Zawarte w produktach firmy Autoland filtry UV zapobiegają efektowi płowienia gumy w skutek działania promieni słonecznych.

Zastosowana w czernidle Blag i Blag Plus technologia NANO+  wnika gruntownie w strukturę czyszczonych powierzchni. Tworzy trójwarstwową powłokę NANO+, która pozwala na uzyskanie zwielokrotnionego efektu odpychania cząstek wody, kurzu i wszelkich zabrudzeń, długotrwale chroniąc opony przed starzeniem.

Produkty Autoland zostały wyróżnione spośród wielu dostępnych na rynku czernideł do opon i otrzymał rekomendację Goodyear, jako środek zapewniający najlepszy długotrwały efekt czarnych, czystych i zakonserwowanych opon.

Zarówno Blag jak i Blag Plus aplikuje się na czystą oponę poprzez rozpylenie preparatu. Blag Plus występuje pod postacią aktywnej samowchłaniającej się pianki, a Blag jako spray, dzięki czemu aplikacja jest niezwykle wygodna. Produkty firmy Autoland, w tym Blag i Blag Plus, można kupić na stacjach benzynowych w całym kraju oraz w największych sieciach hipermarketów w Polsce. Cena Blag wynosi ok. 11zl a Blag Plus ok. 15zl.

Tematy w artykule: auto detailing kosmetyka

Podobne wiadomości:

Koniec z rysami na lakierze

Koniec z rysami na lakierze

Technika 2009-11-30

Sposób na cuchnące wnętrze

Sposób na cuchnące wnętrze

Aktualności 2012-04-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.