mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Hella na Salonie w Dusseldorfie

Hella na Salonie w Dusseldorfie

Na halach targowych w Dusseldorfie firma Hella zamierza wystawić swoje najnowsze produkty przeznaczone dla samochodów typu caravan oraz przyczep kempingowych. Będzie to oświetlenie przednie, tylne oraz wewnętrzne.

Hella na Salonie w Dusseldorfie

Firma zamierza odgrywać dużą rolę w tym segmencie, a także wyznaczać trendy w dziedzinie oświetlenia. Przykładowo 90 mm moduły reflektorów głównych serii Premium i Performance dają szerokie możliwości zastosowania dla designerów i producentów przy zachowaniu znakomitej wydajności świetlnej zarówno dla instalacji 12 V i 24 V.

Hella pokaże również nowe możliwości dla świateł sygnalizacyjnych montowanych z tyłu – produkowanych na bazie diod LED. Technologia diodowa charakteryzuje się minimalnym zużyciem energii, długim życiem serwisowym a także krótkim czasem załączania ( ważnym np. w przypadki świateł stop-u). Dodatkowo Hella zaprezentuje kompletnie nowe rozwiązania dla oświetlenia wnętrza pojazdu.

Inne innowacyjne produkty, jakie zwiedzający będą mogli zobaczyć na stoisku Helli to m.in. kamera cofania i światła do jazdy dziennej.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport