mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Jedź i słuchaj

Jedź i słuchaj

Dzięki nowemu interfejsowi firmy Blaupunkt można się teraz delektować słuchaniem muzyki z prznośnych odtwarzaczy plików MP3 także podczas jazdy samochodem.

Jedź i słuchaj

Nowy interfejs pozwala na podłączenie iPoda do wszystkich radioodtwarzaczy i systemów nawigacyjnych Blaupunkta wyposażonych w możliwość obsługi zmieniacza CD. Co ważne, interfejs może być stosowany także w starszym, nawet czteroletnim sprzęcie car audio.

Połączenie komponentów odbywa się w zgodzie z zasadą "plug and play" (podłącz i uruchom). Wystarczy połączyć interfejs z urządzeniem iPod oraz przewidzianym złączem. Urządzenie może być sterowane za pośrednictwem radioodtwarzacza lub, opcjonalnie, za pomocą pilota na kierownicy. Pełną integrację oraz odpowiednie zamocowanie urządzenia iPod lub iPod-mini na desce rozdzielczej umożliwia specjalny uchwyt. Dodatkowym, bardzo praktycznym atutem interfejsu jest możliwość naładowania akumulatora urządzenia iPod w trakcie pracy.

Użytkownik ma możliwość wyboru maksymalnie dziewięciu list odtwarzania, przy czym każda z list może zawierać do 99 utworów. Utwory można powtarzać lub odtwarzać w przypadkowej kolejności oraz przewijać zawartość list w przód i w tył. Dziesiąta lista służy do wywołania wszystkich zapisanych w urządzeniu utworów. Na wyświetlaczu radioodtwarzacza ukazują się katalogi muzyczne oraz tytuły i wykonawcy aktualnie słuchanych plików.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.