mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Lato z nawigacją

Lato z nawigacją

W czerwcu Blaupunkt wprowadził na rynek trzy nowe modele radionawigacji - TravelPilot E Freestyler, TravelPilot E Exact oraz TravelPilot E Exact MP3.

Po raz pierwszy Blaupunkt zaprezentował systemy radionawigacyjne wykorzystujące platformę E wiosną zeszłego roku. Platforma ta stwarza optymalne warunki do zapisu długich tras i szerokich korytarzy, a zastosowana w niej technologia przetwarzania danych gwarantuje szybkie i precyzyjne prowadzenie do celu. Dotyczy to nie tylko długich podróży, ale również najczęściej wybieranych punktów docelowych, szczególnie znajdujących się np. w tym samym mieście, czyli w stosunkowo bliskim otoczeniu pojazdu.

Dzięki zastosowaniu nowej architektury obwodów elektronicznych, czas kalkulacji trasy w nowych systemach TravelPilot E Freestyler, TravelPilot E Exact oraz TravelPilot E Exact MP3 został skrócony o 50 proc. Pozwoliło to również na zapisywanie dłuższych tras w pamięci urządzeń, które są wyposażone w funkcję szerokiego korytarza dla tras opcjonalnych. Po skalkulowaniu trasy systemy pozwalają na słuchanie ulubionej muzyki z płyt CD oraz CD/MP3.

Nowe systemy nawigacyjne są dostępne na polskim rynku z najnowszą mapą zawierającą 46 dokładnych planów miast oraz informacje o drogach dojazdowych w Polsce. Urządzenia Exact i Exact MP3 dodatkowo posiadają mapę Czech oraz informacje o głównych drogach europejskich.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.