mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Lato z nawigacją

Lato z nawigacją

W czerwcu Blaupunkt wprowadził na rynek trzy nowe modele radionawigacji - TravelPilot E Freestyler, TravelPilot E Exact oraz TravelPilot E Exact MP3.

Po raz pierwszy Blaupunkt zaprezentował systemy radionawigacyjne wykorzystujące platformę E wiosną zeszłego roku. Platforma ta stwarza optymalne warunki do zapisu długich tras i szerokich korytarzy, a zastosowana w niej technologia przetwarzania danych gwarantuje szybkie i precyzyjne prowadzenie do celu. Dotyczy to nie tylko długich podróży, ale również najczęściej wybieranych punktów docelowych, szczególnie znajdujących się np. w tym samym mieście, czyli w stosunkowo bliskim otoczeniu pojazdu.

Dzięki zastosowaniu nowej architektury obwodów elektronicznych, czas kalkulacji trasy w nowych systemach TravelPilot E Freestyler, TravelPilot E Exact oraz TravelPilot E Exact MP3 został skrócony o 50 proc. Pozwoliło to również na zapisywanie dłuższych tras w pamięci urządzeń, które są wyposażone w funkcję szerokiego korytarza dla tras opcjonalnych. Po skalkulowaniu trasy systemy pozwalają na słuchanie ulubionej muzyki z płyt CD oraz CD/MP3.

Nowe systemy nawigacyjne są dostępne na polskim rynku z najnowszą mapą zawierającą 46 dokładnych planów miast oraz informacje o drogach dojazdowych w Polsce. Urządzenia Exact i Exact MP3 dodatkowo posiadają mapę Czech oraz informacje o głównych drogach europejskich.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Suzuki Swift Sport zadebiutuje jesienią
Suzuki Swift Sport zadebiutuje jesienią
Japoński producent poszerza ofertę swojego najpopularniejszego modelu. Nowa generacja Suzuki Swift będzie dostępna w wersji Sport. Samochód zadebiutuje już jesienią na salonie we Frankfurcie.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech