mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Multimedialne auta

Multimedialne auta

CommuniportÂŽ w minivanach GM.

Przyjemność podróżowania stanie się większa dla klientów, którzy zakupią minivany firmy GM wyposażone w Communiport® firmy Delphi zintegrowany z systemem audiowizualnym dla pasażerów. Dzięki temu zapewnią swoim pociechom wiele zabawy podczas podróży. GM jest liderem w dostarczaniu technologii informacyjnej i audiowizualnej do pojazdów.

System firmy Delphi jest oferowany w modelach na rok 2002 takich jak: Chevrolet Venture, Pontiac Montana i minivan Oldsmobile Silhouette. Delphi opracował technologię i produkcję osprzętu elektronicznego natomiast firma ASC Inc. jest odpowiedzialna za mechaniczną integrację systemu dla GM.

„Klienci wykazują bardzo duże zainteresowanie wyposażeniem swoich pojazdów w systemy audio-video, przez co chłonność rynku jest 100% większa w stosunku do pierwotnych założeń,” powiedział Bob Schumacher, dyrektor ds. produktów komunikacji bezprzewodowej. Jako pierwsza firma na rynku z systemem DVD Delphi i ASC potrafią sprostać potrzebom rynku w zakresie dostaw sprzętu rozrywkowego. Fabrycznie montowany samochodowy system multimedialny jest zintegrowany z centralną konsolą.

System pozwala na odtwarzanie płyt DVD i CD, wyposażony jest w system nagrzewczy tylnych siedzeń i układ klimatyzacyjny. Posiada również wejścia audio-video dla gier, kamer video, odtwarzaczy video lub innych urządzeń. 7-calowy kolorowy ciekłokrystaliczny monitor zapewnia ostry obraz, jest umieszczony na środkowej konsoli w pojeździe oraz ma możliwość składania.

Informacja do monitora jest przesyłana za pomocą podczerwieni. „Oferowany system elektroniczny firmy Delphi przenosi podróże samochodem w zupełnie nowy wymiar,” dodaje Schumacher. „Gdy dzieci są zajęte zabawą na tylnych siedzeniach samochodu, rodzice mogą bezpiecznie i w spokoju kierować samochodem”.

Delphi oferuje również wersje systemu przystosowaną do montażu posprzedażnego do istniejących samochodów (w ramach oferty rynku części zamiennych i akcesoriów)”.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda przedstawia limitowaną serię Drive
Skoda przedstawia limitowaną serię Drive
Po sukcesie limitowanej wersji Joy przyszedł czas na specjalną wersję Drive, która bazuje na wyposażeniu Ambition, ale oferuje jeszcze więcej za atrakcyjniejszą cenę.