mojeauto.pl > motogazeta > Technika > NAVIGON prezentuje urządzenia z serii 70

NAVIGON prezentuje urządzenia z serii 70

NAVIGON powiększą ofertę urządzeń z 5 calowymi ekranami dzięki nowym modelom - NAVIGON 70 Easy oraz NAVIGON 70 Plus Live. Klienci mają teraz do wyboru pięć urządzeń z dużymi wyświetlaczami.

NAVIGON prezentuje urządzenia z serii 70
NAVIGON 70 Easy ma wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do niezawodnego planowania trasy. Aktywny Asystent Pasa Ruchu (Active Lane Assistant) oferuje teraz jeszcze większe bezpieczeństwo, kiedy poruszamy się w nieznanym miejscu. Dynamiczna animacja informuje kierowcę, kiedy powinien zmienić pas ruchu, aby bezstresowo dotrzeć do celu. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w takie funkcje jak My Best POI, która pozwala zdefiniować ulubione kategorie celów specjalnych; MyRoutes, proponujący do trzech tras wiodących do celu podróży, a także Reality View Pro, pokazujący kierowcy skomplikowane skrzyżowania, do których się zbliża i kierunek zjazdu.

Model NAVIGON 70 Plus Live ma wszystkie funkcje swojego młodszego brata, NAVIGON 70 Easy, a dodatkowo jest pierwszym urządzeniem NAVIGON z poza linii Premium, które zostało wyposażone w usługi Live na okres 12 miesięcy – dostępne są Google Local Search (wyszukiwanie celów specjalnych dzięki informacjom od Google), Mobile Safety Camera Live (informacje o położeniu fotoradarów), Weather Live (prognoza pogody), Clever Parking Live (najbliższe parkingi) oraz nowa wersja Traffic Live, która w czasie rzeczywistym dostarcza kierowcy informacji o utrudnieniach na drodze. Rozbudowane usługi Live sprawiają, że urządzenie jest niezawodnym kompanem dla wymagających, często podróżujących klientów. NAVIGON 70 Plus Live wyposażono również w funkcje Reality View Pro, a także NAVIGON Sightseeing, która pozwala kierowcy odwiedzić najciekawsze miejsca w 18 krajach Europy, w tym poznać godziny ich otwarcia czy numery telefonu.

NAVIGON 70 Easy jest już dostępny w sprzedaży, a NAVIGON 70 Plus Live pojawi się w najbliższych dniach. Cena sugerowana NAVIGON 70 Easy to 599 PLN, a modelu NAVIGON 70 Plus Live 799 PLN.
Tematy w artykule: nawigacja nawigacja Navigon

Podobne wiadomości:

Głos Wiedźmina w nawigacji NaviExpert

Głos Wiedźmina w nawigacji NaviExpert

Technika 2015-06-17

Co ma korek do wypadku?

Co ma korek do wypadku?

Technika 2013-09-02

Firma YouGov  przeprowadziła na zlecenie firmy TomTom badanie wśród 8000 europejskich kierowców.  Wykazało ono, że często są oni narażeni na wypadki związane z korkami. Ponad jedna trzecia respondentów przyznała, że miała wypadek, ponieważ nie zdążyli wyhamować przed korkiem, który utworzył się niespodziewanie na drodze.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.