mojeauto.pl > motogazeta > Technika > NaviExpert na święta za darmo + głos Dżoany

NaviExpert na święta za darmo + głos Dżoany

W dniach 23-27 grudnia i 31 grudnia-2 stycznia NaviExpert wprowadzi bezpłatny dostęp do swojej aplikacji. Osoby, które zdecydują się w tym okresie skorzystać z NaviExpert, będą miały możliwość dostępu do wszystkich oferowanych przez nią funkcji.

NaviExpert na święta za darmo + głos Dżoany

„Powodem rozkodowania dostępu do naszej aplikacji nawigacyjnej jest chęć ułatwienia podróżowania w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Jesteśmy przekonani, że NaviExpert umożliwi osobom podróżującym samochodem, środkami komunikacji miejskiej czy przemieszczającym się pieszo, szybkie i komfortowe dotarcie do wyznaczonego przez nich celu. Liczymy, że dzięki naszej akcji jeszcze więcej osób zdecyduje się na wybór naszej aplikacji nawigacyjnej, przekonując się o jej użyteczności” - mówi Andrzej Jaszkiewicz, Prezes Zarządu NaviExpert.

NaviExpert oferuje trzy tryby nawigowania: nawigację samochodową, pieszą i nawigację środkami komunikacji miejskiej. Dzięki ostatniemu trybowi nawigowania osoby posiadające aplikację NaviExpert mogą - jako pierwsze w Polsce - zaplanować i śledzić trasę przejazdu środkami komunikacji miejskiej.

NaviExpert udostępnia szczegółowy, tekstowy plan podróży obejmujący numery linii autobusowych, tramwajowych, kolejek podmiejskich, liczbę przystanków, przesiadek i cenę biletów wraz z wyznaczoną trasą przejazdu na mapie. Prezentowane użytkownikowi dane pochodzą z partnerskiego serwisu jakdojade.pl. Funkcja nawigacji środkami komunikacji miejskiej jest już dostępna w Bydgoszczy, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Wrocławiu i Warszawie.

Aplikacja będzie odkodowana w okresie Świąt Bożego Narodzenia od czwartku 23 grudnia od godziny 18:00 do poniedziałku 27 grudnia do godziny 12:00. Z kolei w okresie Nowego Roku NaviExpert będzie dostępny od czwartku 30 grudnia od godziny 18:00 do niedzieli 2 stycznia do godziny 22:00. Aplikację nawigacyjną NaviExpert będzie można pobrać ze strony internetowej: http://www.naviexpert.pl/.

Po wysłaniu SMS-a (koszt brutto: 4,88 PLN) użytkownicy NaviExpert będą mogli wybrać humorystyczny głos lektorki o imieniu Dżoana.

 


Podobne wiadomości:

Kto może przeszukać nasze auto?

Kto może przeszukać nasze auto?

Finanse i prawo 2012-06-20

Głos Wiedźmina w nawigacji NaviExpert

Głos Wiedźmina w nawigacji NaviExpert

Technika 2015-06-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.