mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Navigon 2510 Explorer - Zwiedzanie bez korków

Navigon 2510 Explorer - Zwiedzanie bez korków

NAVIGON 2510 Explorer z funkcją TMC jest specjalistą od każdej podróży. Posiadacze tego urządzenia będą mogli otrzymywać na terenie Polski komunikaty systemu TMC.

Navigon 2510 Explorer - Zwiedzanie bez korków
System TMC są to informacje o utrudnieniach na drogach, takich jak remonty, korki czy wypadki. Dzięki nim urządzenie automatycznie lub na życzenie kierowcy zaproponuje alternatywną trasę dojazdu do celu, która będzie omijać powstałe przeszkody.

NAVIGON 2510 Explorer wyposażony jest także w funkcję zwiedzania (NAVIGON Sightseeing), stworzoną we współpracy z magazynem podróżniczym MERIAN. Pozwala ona poznać wiele interesujących i praktycznych informacji na temat wartych odwiedzenia miejsc na trasie naszej podróży - kierowcy mogą otrzymać ich wyczerpujący opis, godziny otwarcia, zdjęcia, a nawet opisy głosowe.

Z kolei NAVIGON Sightseeing Tours pozwala podróżować znanymi europejskimi trasami widokowymi, rekomendowanymi przez cenionego twórcę przewodników - ViaMichelin.

Funkcja MyBest POI jest również w zasięgu ręki – usprawnia dotychczasowy sposób wyboru celów specjalnych dając kierowcy możliwość personalizacji, aby wyświetlać tylko te potrzebne lub ulubione.

Odbiór komunikatów TMC w NAVIGON 2510 Explorer, a wkrótce także w kolejnych  nawigacjach firmy NAVIGON, będzie możliwy po aktualizacji oprogramowania urządzenia, do pobrania w najbliższym czasie przez aplikację NAVIGON Fresh.
Tematy w artykule: nawigacja nawigacja Navigon

Podobne wiadomości:

Nawigacja z kamerą cofania

auto motor i sport 0000-00-00

Co grozi za nielegalne oprogramowanie GPS?

Co grozi za nielegalne oprogramowanie GPS?

Finanse i prawo 2012-05-31

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Siedem lat po premierze Dacii Duster pierwszej generacji, przyszedł czas na wprowadzenie kolejnego modelu. Polski importer podał właśnie pełny, oficjalny cennik modelu. Czy będzie drożej?