Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Nawigacja dla motoklistów od TomTom

Nawigacja dla motoklistów od TomTom

TomTom przedstawia nową, inteligentną nawigację dla motocyklistów - TomTom Urban Rider. Nowy model nawigacji dla motocyklistów wyposażony jest w intuicyjny ekran, który może być bez kłopotu obsługiwany w rękawiczkach, oraz niezwykle prosty w obsłudze interfejs.

Nawigacja dla motoklistów od TomTom
Z myślą o uproszczeniu nawigacji TomTom Urban Rider został wyposażony w menu zawierające jedynie dwa podstawowe przyciski – Nawiguj i Przeglądaj Mapę. Uproszczone menu, w połączeniu z dużymi, czytelnymi ikonami i możliwością obsługi nawigacji w rękawiczkach, pozwoli na niezwykle łatwe nawigowanie wszystkim miłośnikom motocykli.

W bezpiecznej i bezkolizyjnej jeździe pomoże Asystent Pasa Ruchu. Nowy TomTom Urban Rider zapewnia realistyczny widok 3D na skomplikowanych skrzyżowaniach, dzięki czemu motocykliści mogą być pewni, że zawsze na czas znajdą się na odpowiednim pasie ruchu.

Dla szybszego i inteligentnego wyznaczania trasy, nawigacja TomTom Urban Rider została wyposażona także w technologię IQ Routes™. Ta innowacyjna technologia TomTom wyznacza najszybszą możliwą trasę w zależności od dnia i godziny, bazując na danych otrzymanych anonimowo od milionów użytkowników nawigacji TomTom.  

Dla doświadczonych motocyklistów TomTom przygotował nawigację TomTom Rider Pro. Rozbudowany model nawigacji został wyposażony w słuchawki z łączem Bluetooth®, dzięki czemu motocykliści mogą słyszeć głośno i wyraźnie wszystkie instrukcje głosowe wypowiadane przez lektora. Łącze Bluetooth® umożliwia także prowadzenie rozmów telefonicznych w czasie jazdy bez potrzeby użycia rąk.

TomTom Urban Rider będzie dostępny w Polsce pod koniec maja 2010. Nie jest jeszcze znana sugerowana cena detaliczna nawigacji.
Tematy w artykule: nawigacja TomTom nawigacja TomTom

Podobne wiadomości:

Oto pierwsza nawigacja na świecie?

Oto pierwsza nawigacja na świecie?

Technika 2015-07-22

Głos Wiedźmina w nawigacji NaviExpert

Głos Wiedźmina w nawigacji NaviExpert

Technika 2015-06-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe silniki i skrzynia biegów z polskich fabryk Toyoty
Nowe silniki i skrzynia biegów z polskich fabryk Toyoty
Pod koniec 2018 r. w Wałbrzychu Toyota Motor Manufacturing Poland rozpocznie produkcję nowych przekładni do hybrydowych modeli Toyoty. Z kolei w 2017 i 2019 roku będą montowane nowe silniki w fabyrce w Jelczu-Laskowicach.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj