mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Nawigacja dla przedsiębiorców

Nawigacja dla przedsiębiorców

TomTom zaprezentował nowe urządzenia nawigacyjne, których celem jest zapewnianie przedsiębiorcom jak najwięcej korzyści poprzez poprawianie wydajności ich pracowników mobilnych.

Nawigacja dla przedsiębiorców
Seria PRO od TomTom Business Solutions, jednostki TomTom zajmującej się flotami handlowymi, oferuje ulepszoną nawigację i sprawniejszą kalkulację trasy, co pomaga zaoszczędzić czas spędzony w trasie. Posiada także interfejs, który jest łatwy w użyciu, oraz wiele opcji pomagających zachować bezpieczeństwo na drodze, takich jak zaawansowany asystent pasa ruchu, wykonywanie połączeń bez użycia rąk oraz synteza mowy.

Urządzenia PRO dostarczają dokładne informacje o czasie podróży oraz czasie dotarcia na miejsce dzięki danym rzeczywistej prędkości zebranym od milionów użytkowników. Posiadają bardziej obszerne mapy pokrywające dodatkowe 2 miliony kilometrów dróg w 45 krajach Europy. Funkcja prowadzi kierowców trasami umożliwiającymi bardziej wydajne zużycie paliwa, co jednocześnie oszczędza firmowe pieniądze i zmniejsza negatywny wpływ jazdy na środowisko.

Seria PRO, wchodząc w skład rozwiązania WORKsmart™, zapewnia łączność, która pozawala na zarządzanie flotą w zdecydowanie łatwiejszy sposób niż dotychczas, daje również dostęp do LIVE Services. Na funkcjonalność WORKsmart™ składają się między innymi: namierzanie pojazdów, rozdzielanie zadań, zarządzanie czasem, ekojazda oraz możliwość dokonywania sprawozdań. Dzięki LIVE Services TomTom zapewnia zawodowym kierowcom dostęp do programu HD Traffic™, który zawiera najbardziej aktualne informacje o ruchu drogowym. Inne programy, do których kierowca uzyskuje dostęp to baza fotoradarów (Speed Camera), Local Search i TomTom Weather.

Nowe urządzenia TomTom PRO 7100 i 9100 będą dostępne pod koniec 2010 roku u autoryzowanych partnerów biznesowych TomTom. Sugerowana cena detaliczna PRO 7100 to 329 euro. Nawigacja PRO 9100 będzie kosztować 399 euro. Obie ceny są bez VAT.

Podobne wiadomości:

Współużytkowanie flot pojazdów - przyszłość korporacji

Współużytkowanie flot pojazdów - przyszłość...

Aktualności 2014-11-28

Auto poflotowe - czy warto kupić?

Auto poflotowe - czy warto kupić?

Aktualności 2015-01-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando