mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Nawigacja za 249zł od BLOW

Nawigacja za 249zł od BLOW

BLOW, producent samochodowych urządzeń multimedialnych, zaprezentował kompaktową nawigację samochodową -  BLOW GPS43FBT, z dotykowym ekranem o przekątnej 4,3 cala i modułem Bluetooth, w bardzo niskiej cenie 249 zł.

Nawigacja za 249zł od BLOW
Urządzenie może być dostarczane z oprogramowaniem nawigacyjnym lub bez, pozwalając użytkownikowi wybrać jego ulubiony program. W wersji z zainstalowanym oprogramowaniem, za wyznaczanie tras odpowiada najnowsza AutoMapa 6.8.1,

zawierająca dokładne plany nawigacyjne kilkudziesięciu tysięcy miast i ponad 640 tysięcy Użytecznych Punktów (POI). Użytkownicy mogą korzystać z asystenta pasa ruchu, który ułatwia pokonywanie skomplikowanych skrzyżowań i rozjazdów.

Dostępne są również informacje o progach zwalniających, sygnalizacji świetlnej i uaktualnione pozycje słupków pikietażowych, pomocne przy korzystaniu z łączności CB. Początkujący kierowcy ucieszą się też na pewno z trybu „łatwej” trasy, który stara się omijać skręty w lewo, unika zawracania, a tam gdzie to możliwe, nie prowadzi przez ronda wybierając drogi możliwie najwyższej kategorii.

BLOW GPS43FBT może służyć jako zestaw głośnomówiący. Poprzez wykorzystanie łącza Bluetooth umożliwia obsługę zaimportowanej, pełnej książki adresowej telefonu i historii połączeń.

Nawigacja może pełnić rolę odtwarzacza audio-wideo oraz transmitera FM umożliwiającego transmisję dźwięku do samochodowego systemu nagłośnienia.

Specyfikacja techniczna BLOW GPS43FBT:
Wyświetlacz: ciekłokrystaliczny panel dotykowy 4,3"
Rozdzielczość ekranu: 480 x 272
System operacyjny: WINDOWS CE NET 5.0
Procesor: MK3351 468 MHz
SDRAM/ROM Flash: 64MB/128MB
Złącze USB: mini USB 2.0 Full Speed
Pamięć zewnętrzna: TF do 8GB
Odbiornik GPS: MTK 42 kanały
Wbudowany transmiter FM: TAK
Wbudowany Bluetooth z DUN: TAK
Obsługiwane pliki Video: AVI, WMV, ASF, ASV, DAT, MPEG, MPG, MOV
Obsługiwane pliki Audio: WAV, WMA, MP3
Wymiary urządzenia: 111 x 74 x 12 mm
Tematy w artykule: nawigacja nawigacja BLOW

Podobne wiadomości:

Głos Wiedźmina w nawigacji NaviExpert

Głos Wiedźmina w nawigacji NaviExpert

Technika 2015-06-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.