mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Nowa marka nawigacji w Polsce

Nowa marka nawigacji w Polsce

Firma 2N-Everpol wprowadziła do dystrybucji kolejną markę w segmencie nawigacji przenośnych: NAVMAN.  Wprowadzenie produktów NAVMAN, miało na celu uzupełnienie oferty w niższy i tańszy segment nawigacji przenośnych, zgodnie z potrzebami rynku.

Nowa marka nawigacji w Polsce
Cechą wyróżniającą produkty NAVMAN od konkurencyjnych w tym samym segmencie jest slot na kartę SD i bezpośrednia współpraca z oprogramowaniem AutoMapa. Sprzedaż marki NAVMAN w Polsce zapoczątkowana została w styczniu 2010 modelem F25. Warto podkreślić fakt, że NAVMAN jest bliźniaczą marką MIO  i należy do tego samego właściciela, czyli do firmy MITAC.

Navman F25 został wyposażony w moduł GPS SiRFInstantFixII, dzięki czemu błyskawicznie odnajduje sygnał z satelit. Jego wyraźny i płaski wyświetlacz 4,3 cala potrafi inteligentnie przełączać widok z trybu dziennego na nocny.

Oprogramowanie znane na naszym rynku z MioMap posiada dokładne mapy Polski oraz punkty POI z fotoradarami. Cienki i lekki Navman F25 jest idealnym wyborem dla każdego, kto szuka nawigacji samochodowej w bardzo przystępnej cenie. Znajdujący się w wyposażeniu slot na karty SD umożliwia dodatkowo instalację oprogramowania Automapa.

Aplikacja Mio Map z najnowszymi mapami. Navman F25 używa aplikacji Mio Map, w której zawarto najnowsze mapy Polski. Wyraźny, antyodblaskowy ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala zapewnia komfort nawigacji nawet w trudnych warunkach.


Dostępne akcesoria:

• Ramię do mocowania.  Nie trzeba używać kleju ani wiercić otworów. Po prostu przymocuj go do szyby przedniej.
• Ładowarka samochodowa. Uniwersalna ładowarka samochodowa 12/24 V do ładowania urządzeń Navman z gniazda zapalniczki

Sugerowana cena detaliczna (brutto) Navman F25: 399 PLN

Gwarancja i serwis – 24 miesiące, realizowana w systemie „door to door” za pośrednictwem firmy FixIT.
Tematy w artykule: nawigacja nawigacja NAVMAN

Podobne wiadomości:

Co ma korek do wypadku?

Co ma korek do wypadku?

Technika 2013-09-02

Firma YouGov  przeprowadziła na zlecenie firmy TomTom badanie wśród 8000 europejskich kierowców.  Wykazało ono, że często są oni narażeni na wypadki związane z korkami. Ponad jedna trzecia respondentów przyznała, że miała wypadek, ponieważ nie zdążyli wyhamować przed korkiem, który utworzył się niespodziewanie na drodze.

Głos Wiedźmina w nawigacji NaviExpert

Głos Wiedźmina w nawigacji NaviExpert

Technika 2015-06-17

Komentuj:

aaa 2010-01-26

"bezpośrednia współpraca z oprogramowaniem AutoMapa".... wszystko na WM i WCE bezpośrednio współpracuje z automapą. Nie rozumiem co tu za wyróżnienie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross