mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Nowa oferta Centra S.A.

Nowa oferta Centra S.A.

Od końca września EXIDE Technologies - Centra S.A. wzbogaciła swoją ofertę wprowadzając do sprzedaży kilkadziesiąt nowych modeli akumulatorów, wśród których znajdzie się także seria produktów wykorzystujących nowoczesną technologię "cycling".

W ramach nowej oferty Centra wprowadzono do sprzedaży 11 nowych akumulatorów, 6 kolejnych udoskonalono. Nowe akumulatory dostępne są w trzech gamach: Standard, Plus, Futura.

Zmiany przeszła także marka Exide. Teraz w ofercie dostępne są 32 nowe produkty spod znaku Exide Excell. Nowością na naszym rynku są jednak akumulatory z serii Exide X-treme. Zastosowana w nich technologia "cycling" pozwala sprostać coraz to większemu zapotrzebowaniu na energię w samochodach.

W budowie tego typu akumulatora wykorzystano również technologię stosowaną dotychczas w samochodach ciężarowych z oryginalnym separatorem PolyFX. Jego konstrukcja składająca się ze specjalnie opracowanych splotów włókien poliestrowych wywierających mechaniczny nacisk powoduje, że materiał aktywny pasty przylega ściśle do kratki, a obejmując całkowicie płytkę zmniejsza ryzyko powstania ewentualnych zwarć. Niskie zużycie wody osiągnięto poprzez zastosowanie unikalnego stopu, z którego wykonano kratkę. Na początek gama tych produktów obejmie 7 akumulatorów. Pierwsze z nich właśnie pojawiają się na rynku.

W nowej ofercie nie zapomniano także o samochodach ciężarowych. Dotychczasową gamę produktów z serii Heavy Duty i Super Heavy Duty powiększono o dwa nowe modele.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.