mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Nowe audio w Astonie

Nowe audio w Astonie

Kilka miesięcy temu producent luksusowych i sportowych samochodów marki Aston Martin oraz duński specjalista z branży HI-FI, firma Bang & Olufsen podpisali wstępne porozumienie o współpracy. Ich efekty pracy będzie można podziwiać w nowym modelu DBS.

Nowe audio w Astonie

System audio z najwyższej półki został doskonale wkomponowany we wnętrze najnowszego Astona. Projektanci wraz ze specjalistami od nagłośnienia umieścili w samochodzie aż 13 głośników. W skład systemu o nazwie BeoSound w modelu DBS będą składać się z dwa głośniki typu tweeter wykonane w technologii ALT (Acoustic Lens Technology), które pozwolą na dyspersję dźwięków o wysokich częstotliwościach pod kątem 180 stopni.

Poza tym w skład zestawu wchodzi 5 głośników obsługujących średnie częstotliwości, trzy dodatkowe tweetery oraz trzy subwoofery, włączając w to bardzo mocny głośnik niskotonowy o średnicy 200 mm, który został zamontowany za tylną ławką. O tym jak będzie brzmiało połączenie jakości z klasyką przekonamy się dopiero za kilka miesięcy, kiedy zostanie oficjalnie zaprezentowany nowy model Astona Martina.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Aston Martin
Tematy w artykule: Aston Martin Bang and Olufsen

Podobne wiadomości:

Aston Martin Zagato prezentuje dwie nowości

Aston Martin Zagato prezentuje dwie nowości

Samochody luksusowe 2017-08-16

Aston Martin Vanquish S - więcej mocy

Aston Martin Vanquish S - więcej mocy

Samochody luksusowe 2016-11-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.