mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Nowe narzędzie Delphi

Nowe narzędzie Delphi

Do zestawu bezprzewodowych narzędzi diagnostycznych firmy Delphi dochodzi nowy produkt. Będzie on pozwalał na sprawdzanie wraz z diagnozowaniem awarii w układach komputerowych oraz klimatyzacjach.

Nowe narzędzie Delphi

Urządzenie o nazwie DSAC100E jest pierwszym w branży narzędziem służącym do diagnozowania stanu komputera oraz klimatyzacji w samochodzie. Zostało ono stworzone po stwierdzeniu zapotrzebowania na rynku na proste i szybkie narzędzia. Moduł ten pozwala także na serwisowanie innych części pojazdu. Jest przy tym bardzo elastyczny, bo umożliwia samodzielne działanie w celu wykrycia awarii w klimatyzacji, a po połączeniu z bezprzewodowymi narzędziami diagnostycznymi firmy Delphi, może diagnozować problemy w innych układach pojazdu, takich jak układy zarządzania silnikiem, ABS, SRS, skrzynia biegów, tablica rozdzielcza oraz immobilizer, włączając w to także układy wielofunkcyjne produkowane przez innych producentów.
 
Dyrektor linii produktowej w Delphi Service Operations, Amar Cheballah twierdzi, że serwisowanie klimatyzacji jest bardzo ważnym elementem ofert usługowych stacji obsługi, gdyż prawie 85 procent nowych samochodów w Europie posiada taką klimatyzację w standardzie.
 
Urządzenie to zostało wyposażone w najnowsza wersję oprogramowania diagnostycznego wprost z Delphi, które obsługuje większość układów klimatyzacji, które montuje się w europejskich pojazdach. Dostarczane jest ono w twardej obudowie skonstruowanej w taki sposób, aby przyrząd nie uległ uszkodzeniu nawet przy upadku. Dodatkową korzyścią jest pełna, dwunastomiesięczna gwarancja oraz opcjonalne wsparcie techniczne, a także kilkugodzinne szkolenie.

Czytaj także:

Delphi a hamulce (2006-02-17)

Tematy w artykule: Delphi

Podobne wiadomości:

Ostrowscy inżynierowie w pracach nad Ferrari

Ostrowscy inżynierowie w pracach nad Ferrari

Aktualności 2013-03-13

"Autonomiczne" Audi SQ5 od Delphi przejechało...

Technika 2015-04-03

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.