Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Nowe narzędzie Delphi

Nowe narzędzie Delphi

Do zestawu bezprzewodowych narzędzi diagnostycznych firmy Delphi dochodzi nowy produkt. Będzie on pozwalał na sprawdzanie wraz z diagnozowaniem awarii w układach komputerowych oraz klimatyzacjach.

Nowe narzędzie Delphi

Urządzenie o nazwie DSAC100E jest pierwszym w branży narzędziem służącym do diagnozowania stanu komputera oraz klimatyzacji w samochodzie. Zostało ono stworzone po stwierdzeniu zapotrzebowania na rynku na proste i szybkie narzędzia. Moduł ten pozwala także na serwisowanie innych części pojazdu. Jest przy tym bardzo elastyczny, bo umożliwia samodzielne działanie w celu wykrycia awarii w klimatyzacji, a po połączeniu z bezprzewodowymi narzędziami diagnostycznymi firmy Delphi, może diagnozować problemy w innych układach pojazdu, takich jak układy zarządzania silnikiem, ABS, SRS, skrzynia biegów, tablica rozdzielcza oraz immobilizer, włączając w to także układy wielofunkcyjne produkowane przez innych producentów.
 
Dyrektor linii produktowej w Delphi Service Operations, Amar Cheballah twierdzi, że serwisowanie klimatyzacji jest bardzo ważnym elementem ofert usługowych stacji obsługi, gdyż prawie 85 procent nowych samochodów w Europie posiada taką klimatyzację w standardzie.
 
Urządzenie to zostało wyposażone w najnowsza wersję oprogramowania diagnostycznego wprost z Delphi, które obsługuje większość układów klimatyzacji, które montuje się w europejskich pojazdach. Dostarczane jest ono w twardej obudowie skonstruowanej w taki sposób, aby przyrząd nie uległ uszkodzeniu nawet przy upadku. Dodatkową korzyścią jest pełna, dwunastomiesięczna gwarancja oraz opcjonalne wsparcie techniczne, a także kilkugodzinne szkolenie.

Czytaj także:

Delphi a hamulce (2006-02-17)

Tematy w artykule: Delphi

Podobne wiadomości:

Cztery wypadki autonomicznych samochodów

Cztery wypadki autonomicznych samochodów

Aktualności 2015-05-12

"Autonomiczne" Audi SQ5 od Delphi przejechało...

Technika 2015-04-03

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Naim, czyli Bentley wśród systemów audio
Naim, czyli Bentley wśród systemów audio
Naim, czyli firma produkująca luksusowe nagłośnienie, wypuściła własnie na rynek głośnik sygnowany logo brytyjskiej marki samochodów. Co oferuje poza znaczniem Bentleya?