mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Nowe nawigacje Becker

Nowe nawigacje Becker

Becker Ready 43 oraz Becker Ready 43 Traffic to pierwsze urządzenia z nowej linii. Te podstawowe modele zostały zaprojektowane dla użytkowników, którzy lubią spontaniczne i niezaplanowane podróże.

Nowe nawigacje Becker
Becker Ready 43 i Becker Ready 43 Traffic zostały wyposażone we wszystkie mapy Europy wraz z trójwymiarowym widokiem terenu i realistycznym widokiem skrzyżowań w 3D. Użytkownicy nie są więc niczym ograniczeni w trakcie podróży ani zmuszeni do kupowania dodatkowych map. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej grafiki  oraz nowego antyodblaskowego ekranu mapy są dużo bardziej czytelne.

Natomiast do trasy ekonomicznej dodano opcję wyboru silnika (benzynowy lub diesel). W oparciu o zużycie danego paliwa w mieście i poza nim urządzenie oblicza najbardziej efektywną drogę.

Dzięki funkcji Becker EcoPower włącza się i wyłącza automatycznie przy podłączeniu do zasilania. System ochrony baterii wprowadza urządzenie w stan uśpienia. Powoduje to zmniejszenie zużycia baterii i umożliwia natychmiastowy start urządzenia.

Ważną funkcją dla osób podróżujących po Europie, szczególnie na długich trasach jest TMC. Becker Ready 43 Traffic został wyposażony w bezpłatny kanał wiadomości o ruchu drogowym. Nowością jest możliwość sprawdzenia informacji o zatorach na wybranej trasie na wyświetlanej mapie okolicy.

Oba urządzenia zawierają też pełny pakiet gwarancji: 45-dniową gwarancję najnowszych map, 2-letnią gwarancję serwisową oraz promocję na zakup subskrypcji aktualizacji map w ciągu 30 dni od pierwszego użycia. Więcej informacji dostępnych jest w internetowym sklepie Becker MyXtras.


Specyfikacja techniczna
•    Procesor: 400 MHz,
•    Dotykowy, antyodblaskowy ekran 4.3 cala o wysokim kontraście
•    Rozdzielczość 480x272
•    Odbiornik GPS: SIRF III InstantFixII
•    Pamięć wewnętrzna: 2GB
•    Kanał wiadomości o ruchu drogowym TMC
•    Zasilanie z gniazda zapalniczki 12-24 V,
•    Bateria litowo-jonowa (do 3,5 h pracy)
•    Czytnik kart micro SD
•    Gwarancja: 24 miesiące
Tematy w artykule: nawigacja nawigacja becker

Podobne wiadomości:

Co ma korek do wypadku?

Co ma korek do wypadku?

Technika 2013-09-02

Firma YouGov  przeprowadziła na zlecenie firmy TomTom badanie wśród 8000 europejskich kierowców.  Wykazało ono, że często są oni narażeni na wypadki związane z korkami. Ponad jedna trzecia respondentów przyznała, że miała wypadek, ponieważ nie zdążyli wyhamować przed korkiem, który utworzył się niespodziewanie na drodze.

Co grozi za nielegalne oprogramowanie GPS?

Co grozi za nielegalne oprogramowanie GPS?

Finanse i prawo 2012-05-31

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Odświeżona Mazda 6 zadebiutuje w Genewie
Odświeżona Mazda 6 zadebiutuje w Genewie
Japoński producent przygotowuje się do salonu motoryzacyjnego w Genewie. Na halach wystawowych pojawi się odświeżona Mazda 6. Znamy już listę zmian w tym modelu.