mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Nowe nawigacje Beckera dla aktywnych

Nowe nawigacje Beckera dla aktywnych

Becker zaprezentował nową serię urządzeń nawigacyjnych o nazwie Active. Została ona stworzona dla użytkowników, którzy spędzają dużo czasu w samochodzie.

Nowe nawigacje Beckera dla aktywnych
Becker Active 43 Talk to PND dla użytkowników, dla których ważny jest nieograniczony dostęp do telefonu. Dzięki wbudowanemu zestawowi głośnomówiącemu Bluetooth można rozmawiać bezpiecznie w trakcie jazdy nie łamiąc przepisów. Urządzenie wyróżnia się również projektem obudowy, która została ozdobiona ramką w kolorze głębokiej czerwieni.
 
Becker Active 43 Talk został również wyposażony w wiele funkcji wspomagających prowadzenie pojazdu. Funkcja asystent pasa skrętu została rozbudowana o widok skrzyżowań 3D, dzięki któremu łatwiej będzie odnaleźć właściwy zjazd na skomplikowanych rozjazdach.

Do urządzenia wprowadzono również ulepszoną wersję wyszukiwania alternatywnych tras – Becker BestTracks dobiera drogi według indywidualnych ustawień użytkownika. Dodatkowo do obliczania trasy ekonomicznej należy wprowadzić dane o rodzaju silnika oraz ilości spalanego paliwa, a urządzenie automatycznie wybierze najbardziej oszczędną trasę w mieście i poza nim.

Becker Active 43 Traffic pomoże z kolei pokonać korki. Urządzenie zostało wyposażone m. in. w funkcję kalkulacji trasy w zależności od pory dnia i godziny,  trwałego lub chwilowego blokowania odcinków dróg np. podczas remontu oraz w kanał wiadomości o ruchu drogowym TMC. Można go też rozszerzyć o wersję TMC Premium – szybsze i bardziej szczegółowe dane o sytuacji na drogach.
Tematy w artykule: nawigacja nawigacja becker

Podobne wiadomości:

Becker Ready 43 – prosta nawigacja

auto motor i sport 0000-00-00

Co ma korek do wypadku?

Co ma korek do wypadku?

Technika 2013-09-02

Firma YouGov  przeprowadziła na zlecenie firmy TomTom badanie wśród 8000 europejskich kierowców.  Wykazało ono, że często są oni narażeni na wypadki związane z korkami. Ponad jedna trzecia respondentów przyznała, że miała wypadek, ponieważ nie zdążyli wyhamować przed korkiem, który utworzył się niespodziewanie na drodze.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ubezpieczenie OC przypisane do kierowcy zamiast samochodu - PiS proponuje zmiany
Ubezpieczenie OC przypisane do kierowcy zamiast samochodu - PiS proponuje zmiany
Posłowie PiS mają pomysł na rewolucję w ubezpieczeniach OC. Chcą żeby w przyszłości polisa nie była przypisana do samochodu, ale do kierowcy. Dzięki temu utrata zniżek będzie dotyczyć tylko pojazdu, którym kierowca spowodował, a nie wszystkich posiadanych przez niego aut.