mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Nowe nawigacje Beckera dla aktywnych

Nowe nawigacje Beckera dla aktywnych

Becker zaprezentował nową serię urządzeń nawigacyjnych o nazwie Active. Została ona stworzona dla użytkowników, którzy spędzają dużo czasu w samochodzie.

Nowe nawigacje Beckera dla aktywnych
Becker Active 43 Talk to PND dla użytkowników, dla których ważny jest nieograniczony dostęp do telefonu. Dzięki wbudowanemu zestawowi głośnomówiącemu Bluetooth można rozmawiać bezpiecznie w trakcie jazdy nie łamiąc przepisów. Urządzenie wyróżnia się również projektem obudowy, która została ozdobiona ramką w kolorze głębokiej czerwieni.
 
Becker Active 43 Talk został również wyposażony w wiele funkcji wspomagających prowadzenie pojazdu. Funkcja asystent pasa skrętu została rozbudowana o widok skrzyżowań 3D, dzięki któremu łatwiej będzie odnaleźć właściwy zjazd na skomplikowanych rozjazdach.

Do urządzenia wprowadzono również ulepszoną wersję wyszukiwania alternatywnych tras – Becker BestTracks dobiera drogi według indywidualnych ustawień użytkownika. Dodatkowo do obliczania trasy ekonomicznej należy wprowadzić dane o rodzaju silnika oraz ilości spalanego paliwa, a urządzenie automatycznie wybierze najbardziej oszczędną trasę w mieście i poza nim.

Becker Active 43 Traffic pomoże z kolei pokonać korki. Urządzenie zostało wyposażone m. in. w funkcję kalkulacji trasy w zależności od pory dnia i godziny,  trwałego lub chwilowego blokowania odcinków dróg np. podczas remontu oraz w kanał wiadomości o ruchu drogowym TMC. Można go też rozszerzyć o wersję TMC Premium – szybsze i bardziej szczegółowe dane o sytuacji na drogach.
Tematy w artykule: nawigacja nawigacja becker

Podobne wiadomości:

Oto pierwsza nawigacja na świecie?

Oto pierwsza nawigacja na świecie?

Technika 2015-07-22

BLOW GPS70iBT – 7 cali nawigacji

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.