mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Nowe nawigacje Beckera dla aktywnych

Nowe nawigacje Beckera dla aktywnych

Becker zaprezentował nową serię urządzeń nawigacyjnych o nazwie Active. Została ona stworzona dla użytkowników, którzy spędzają dużo czasu w samochodzie.

Nowe nawigacje Beckera dla aktywnych
Becker Active 43 Talk to PND dla użytkowników, dla których ważny jest nieograniczony dostęp do telefonu. Dzięki wbudowanemu zestawowi głośnomówiącemu Bluetooth można rozmawiać bezpiecznie w trakcie jazdy nie łamiąc przepisów. Urządzenie wyróżnia się również projektem obudowy, która została ozdobiona ramką w kolorze głębokiej czerwieni.
 
Becker Active 43 Talk został również wyposażony w wiele funkcji wspomagających prowadzenie pojazdu. Funkcja asystent pasa skrętu została rozbudowana o widok skrzyżowań 3D, dzięki któremu łatwiej będzie odnaleźć właściwy zjazd na skomplikowanych rozjazdach.

Do urządzenia wprowadzono również ulepszoną wersję wyszukiwania alternatywnych tras – Becker BestTracks dobiera drogi według indywidualnych ustawień użytkownika. Dodatkowo do obliczania trasy ekonomicznej należy wprowadzić dane o rodzaju silnika oraz ilości spalanego paliwa, a urządzenie automatycznie wybierze najbardziej oszczędną trasę w mieście i poza nim.

Becker Active 43 Traffic pomoże z kolei pokonać korki. Urządzenie zostało wyposażone m. in. w funkcję kalkulacji trasy w zależności od pory dnia i godziny,  trwałego lub chwilowego blokowania odcinków dróg np. podczas remontu oraz w kanał wiadomości o ruchu drogowym TMC. Można go też rozszerzyć o wersję TMC Premium – szybsze i bardziej szczegółowe dane o sytuacji na drogach.
Tematy w artykule: nawigacja nawigacja becker

Podobne wiadomości:

Oto pierwsza nawigacja na świecie?

Oto pierwsza nawigacja na świecie?

Technika 2015-07-22

Głos Wiedźmina w nawigacji NaviExpert

Głos Wiedźmina w nawigacji NaviExpert

Technika 2015-06-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota sprzedała więcej aut niż Volkswagen
Toyota sprzedała więcej aut niż Volkswagen
Wygląda na to, że afera Dieselgate nie zaszkodziła Volkswagenowi. Niemiecki koncern zajął pierwsze miejsce pod względem globalnej sprzedaży samochodów w 2016 roku, wyprzedzając największego konkurenta - Toyotę.
Nowy Citroen C3 Nowy Citroen C3