mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Nowe opakowania olejów Valvoline

Nowe opakowania olejów Valvoline

Valvoline, najstarsza na świecie marka olejowa, odświeża od listopada linię produktów oraz wprowadza na rynek nowy asortyment.

Nowe opakowania olejów Valvoline

Wprowadzane w listopadzie zmiany sprawią, że klienci będą mogli jeszcze lepiej zadbać o silniki swoich samochodów. Nowe elementy graficzne na opakowaniach podkreślają korzyści produktów, a tym samym ułatwiają dobór właściwego oleju w zależności od typu samochodu czy warunków jazdy.

Przesłanką wprowadzonych zmian była obserwacja zachowań klientów. Stwierdzono, że mają oni problemy z doborem odpowiedniego oleju. Producenci samochodów tworzą coraz to nowsze specyfikacje dla nowoczesnych silników, co powoduje, że rynek olejów staje się coraz bardziej skomplikowany. Dodatkowo producenci naciskają, aby oleje stosowane w silnikach ich samochodów posiadały odpowiednie specyfikacje. Oleje Valvoline przewyższają wymagania producentów, aby lepiej dbać o silnik nawet w trudnych warunkach pracy, takich jak: jazda z dużymi prędkościami, jazda w korkach czy też wydłużone przebiegi.

Teraz nowa gama produktów powinna ułatwić właściwy wybór w zależności od modelu silnika czy warunków jego eksploatacji. Nowe etykiety na opakowaniach podkreślają istotne specyfikacje oraz zalety produktów, co w rezultacie pomoże szybko odnaleźć odpowiedni olej. Nowa gama olejów silnikowych Valvoline dzieli się na oleje do samochodów osobowych oraz na oleje flotowe.

Valvoline oferuje pięć charakterystycznych marek olejów samochodowych:
- SynPower – oleje syntetyczne zapewniające lepsze osiągi w nowoczesnych silnikach;
- MaxLife – produkty zawierające specjalne dodatki dla silników z przebiegiem powyżej 100.000 kilometrów;
- DuraBlend – oleje półsyntetyczne chroniące silnik w ciężkich warunkach i wydłużonych okresach między przeglądami;
- Turbo – zawansowana formuła oleju mineralnego;
- VR1 Racing – technologia sprawdzona w warunkach rajdowych specjalnie dla silników samochodów eksploatowanych przy dużych prędkościach.

Znacznych zmian dokonano w nazewnictwie olejów flotowych. Całą grupę podzielono na trzy linie produktów, by podkreślić różnicę w ich działaniu i zastosowaniu:
- ProFleet – większe osiągi dla nowoczesnych silników w samochodach ciężarowych;
- AllFleet – wydłużone okresy wymiany oleju zapewniające redukcję kosztów;
- Valvoline HD – sprawdzone osiągi dla szerokiej gamy silników.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Suzuki przygotowuje w tym roku dwie ważne premiery, a jedną z nich jest zupełnie nowe Jimny. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia tego modelu, a my znamy już pierwsze szczegóły na temat czwartej generacji.

Zalando Zalando