mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Nowe radioodtwarzacze Blaupunkta

Nowe radioodtwarzacze Blaupunkta

Od maja na rynek polski są wprowadzane nowe radioodtwarzacze Blaupunkta. W klasie produktów z najwyższej półki firma oferuje trzy nowe radioodtwarzacze wyróżniające się innowacyjnymi rozwiązaniami.

Nowe radioodtwarzacze Blaupunkta

Modele Bremen, Los Angeles i Seattle dostępne są w nowej szacie stylistycznej z dużymi, wysokiej rozdzielczości wyświetlaczami oraz zmiennym podświetleniem przycisków. Urządzenia łączą w sobie wysokiej klasy koncepcje tunerów, technikę dekodowania MP3 oraz znacznie rozszerzone funkcje korekcji barwy dźwięku. Ponadto, w celu rozszerzenia funkcjonalności systemu audio, do radioodtwarzaczy można podłączyć zmieniarkę CD, urządzenie głośnomówiące do telefonu komórkowego, głosową nawigację, pilot zdalnego sterowania na kierownicę, mikrofon pomiarowy lub np. dodatkowe wzmacniacze i subwoofery. Dzięki temu stworzona została możliwość wszechstronnej rozbudowy systemu bez konieczności wymiany samego radioodtwarzacza.

Zwraca uwagę mała liczba elementów obsługowych, metalowe profile z matowanego lub polerowanego aluminium i duży wyświetlacz graficzny o wysokim kontraście. Płaski, zdejmowany panel przedni urządzeń wyposażony jest w elektryczny mechanizm uchylny. Możliwość zdejmowania panelu obsługowego stanowi ponadto skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą. Metalowe klawisze Softkey, regulator głośności i joysticki umożliwiają intuicyjną obsługę radioodtwarzacza. Po trzy przyciski Softkey znajdujące się po prawej i po lewej stronie od wyświetlacza wskazują, której stacji lub funkcji przyporządkowany jest aktualnie dany klawisz. Ułatwiają tym samym dostęp do stacji bądź płyty i poprawiają ergonomię urządzenia. Liczne funkcje można zaprogramować indywidualnie, co pozwala dopasować urządzenia do potrzeb i upodobań użytkownika.

Sugerowane ceny detaliczne brutto (stan: maj 2004):
- Seattle MP74 – 2099 zł
- Los Angeles MP74 – 2299 zł
- Bremen MP74 – 2799 zł

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Punkty karne przez internet od 24 kwietnia
Punkty karne przez internet od 24 kwietnia
Wielu kierowców długo czekało na taką możliwość. Usługa umożliwiająca sprawdzenie liczby punktów karnych jest już praktycznie gotowa. Jednak premiera nastąpi prawdopodobnie później niż to komunikowano.