mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Nowy Bang & Olufsen w DB9

Nowy Bang & Olufsen w DB9

Aston Martin po raz kolejny zaprosił swojego odpowiednika w świecie audio do stworzenia wyjątkowego systemu dźwiękowego do modelu DB9. Poza niezwykłym wyglądem system BeoSound DB9 będzie oferować najwyższą jakość dźwięku.

Nowy Bang & Olufsen w DB9

Już na pierwszy rzut oka widać, że zestaw audio został uszyty na miarę dla Astona Martina. Cały zestaw został bardzo dokładnie wpasowany we wnętrze, które jest ręcznie wykonane.

Zestaw został wyposażony w najnowsze nowinki technologiczne jeśli chodzi o systemy audio. Wyposażono go w głośniki wysokotonowe, które po włączeniu wysuwają się z ukrycia aby rozpraszać pod kątem 180 stopni najwyższą jakość dźwięku. W pakiecie znajduje się jeszcze pięć głośników średniotonowych, dwa dodatkowe tweetery, dwa głośniki niskotonowe oraz dwudziestocentymetrowy subwoofer umieszczony pod tylną kanapą. W sumie jest do dyspozycji 13 głośników dostarczających krystalicznie czystego dźwięku.

Pomimo dość kompaktowych wymiarów całego zestawu, opracowany został system ICEpower, który potrafi stworzyć we wnętrzu samochodu prawdziwe hi-fi. Technologia DSP potrafi automatycznie zaadaptować warunki dźwięku w zależności od różnych czynników zakłócających odbiór.

Cena zestawu nie została jeszcze ujawniona, ale według zapowiedzi producenta już teraz można zamawiać Astona Martina DB9 z zestawem BeoSound DB9.


Podobne wiadomości:

Aston Martin Zagato prezentuje dwie nowości

Aston Martin Zagato prezentuje dwie nowości

Samochody luksusowe 2017-08-16

Aston Martin Vanquish S - więcej mocy

Aston Martin Vanquish S - więcej mocy

Samochody luksusowe 2016-11-17

Komentuj:

~Mangi 2010-06-24

Designem idealnie pasuje do wnętrza, a jakość dźwięku można sprawdzić w salonie Bang & Olufsen w Warszawie, w Polsce jest kilka salonów, znam jeden, na Sadybie i warto tam zajrzeć. To dla fanów marki oczywiście, bo ceny wysokie.

~o co 2009-04-16

ci chodzi?

~sdf 2009-04-16

Dostarczać można najwyżej dźwięk, a nie dźwięku. Listonosz dostarcza listu. Ach ci dyslektycy...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.