mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Nowy Clarion na święta

Nowy Clarion na święta

Clarion prezentuje nowy model radioodtwarzacza CZ309E, który posiada wszystkie potrzebne funkcje.

Nowy Clarion na święta
Urządzenie charakteryzuje nowoczesna, elegancka linia. Główne przyciski sterowania są zgrupowane w kształt satelity skupionej na dużym 13-segmentowym wyświetlaczu LCD. Dynamiczny wygląd sprawia, że aż się chce poznać więcej możliwości tego urządzenia.

Poprzez wbudowany moduł Bluetooth®, CZ309E staje się kompletnym urządzeniem hands-free. Jest telefonem (z dostępem do folderów i karty SIM, rejestrem połączeń i zewnętrznym mikrofonem), jak i multimedialnym centrum z funkcją strumieniowego przesyłu plików audio.

Multimedia, multi-wsparcie: dodatkowo poza obsługą Bluetooth, model CZ309E ma  odtwarzacz CD, wbudowane w przedniej części panela wejście USB, odtwarzacz kart SD kompatybilny z SD-HC oraz wejście AUX - mini jack. Posiada wszelkie niezbędne funkcje MP3 i WMA. Miłośnicy muzyki docenią także predefiniowane ustawienia korekcji, 3-pasmowy korektor parametryczny oraz przycisk Loudness dla użytkowników ceniących mocne basy.

CZ309E posiada zdejmowany panel, pilot zdalnego sterowania, a także współpracuje z fabrycznym zdalnym sterowaniem w kierownicy, obecnym w większości nowych samochodów, poprzez opcjonalny interfejs firmy Clarion. Radioodtwarzacz Clarion CZ309E jest już dostępny na terenie Polski w cenie 699 złotych.
Tematy w artykule: car audio Clarion NX509E

Podobne wiadomości:

Centrum rozrywki w samochodzie

Centrum rozrywki w samochodzie

Technika 2010-10-25

Gdy brakuje Ci basu

Gdy brakuje Ci basu

Technika 2011-02-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota Corolla Touring Sports
Toyota Corolla Touring Sports
Toyota Corolla Touring Sports to nowy model, który zostanie pokazany na salonie samochodowym w Paryżu. Przestronne kombi wypełni lukę po wycofanej z oferty Toyocie Avensis.