mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Nowy, trójwymiarowy Garmin

Nowy, trójwymiarowy Garmin

Na rynku dostępne są już odbiorniki GPS marki Garmin zupełnie nowej generacji, które ułatwią prowadzenie pojazdu każdemu kierowcy.

Nowy, trójwymiarowy Garmin
Najnowsze urządzenie GPS marki Garmin dba nie tylko o komfort, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo użytkowników. Garmin nuvi 765 to połączenie zaawansowanej technologii z niezwykłą funkcjonalnością. Odbiornik wyposażony jest w szczegółową mapę City Navigator Europe. Oferuje niezwykle przydatną, wcześniej niedostępną w urządzeniach marki Garmin funkcję zaawansowanej nawigacji 3-D oraz asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań.

Dzięki temu kierowca posiada czytelny obraz sytuacji panującej na drodze, włączając w to znaki drogowe i strzałki wskazujące właściwy pas ruchu. W wybranych miejscach na ekranie urządzenia wyświetlane są trójwymiarowe budynki, których widok kierowca może obracać według swoich potrzeb. Ponadto Garmin nuvi 765 wyposażony jest w funkcję HotFix oraz moduł GPS wysokiej czułości, co zwiększa jakość i stabilność odbioru sygnału z satelitów. Urządzenie umożliwia również nawigację do zdjęć.

Posiada także funkcję Bluetooth, która pozwala na wykorzystanie odbiornika jako zestawu głośnomówiącego z dźwiękiem stereo. W stosunku do poprzednich modeli urządzenie cechuje odświeżony wygląd i usprawniony, łatwy w obsłudze, dotykowy interfejs ekranowy. Te, a także wiele innych funkcji odbiornika, np. automatyczne rozpoznawanie stref czasowych oraz punktów POI z oznaczeniem marki sprawia, że podróż z Garmin nuvi 765 będzie bezpieczna i komfortowa.
Tematy w artykule: nawigacja Garmin

Podobne wiadomości:

Oto pierwsza nawigacja na świecie?

Oto pierwsza nawigacja na świecie?

Technika 2015-07-22

Głos Wiedźmina w nawigacji NaviExpert

Głos Wiedźmina w nawigacji NaviExpert

Technika 2015-06-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
S19 - trwają intensywne prace
S19 - trwają intensywne prace
Rusza drugi etap przetargu na budowę fragmentu trasy Via Carpatia z Lublina do Kraśnika – poinformował pod koniec tygodnia wiceminister infrastruktury i budownictwa Jerzy Szmit. W tym roku zostanie podpisana umowa na wykonanie prac, które potrwają 36 miesięcy.