mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Nowy, trójwymiarowy Garmin

Nowy, trójwymiarowy Garmin

Na rynku dostępne są już odbiorniki GPS marki Garmin zupełnie nowej generacji, które ułatwią prowadzenie pojazdu każdemu kierowcy.

Nowy, trójwymiarowy Garmin
Najnowsze urządzenie GPS marki Garmin dba nie tylko o komfort, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo użytkowników. Garmin nuvi 765 to połączenie zaawansowanej technologii z niezwykłą funkcjonalnością. Odbiornik wyposażony jest w szczegółową mapę City Navigator Europe. Oferuje niezwykle przydatną, wcześniej niedostępną w urządzeniach marki Garmin funkcję zaawansowanej nawigacji 3-D oraz asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań.

Dzięki temu kierowca posiada czytelny obraz sytuacji panującej na drodze, włączając w to znaki drogowe i strzałki wskazujące właściwy pas ruchu. W wybranych miejscach na ekranie urządzenia wyświetlane są trójwymiarowe budynki, których widok kierowca może obracać według swoich potrzeb. Ponadto Garmin nuvi 765 wyposażony jest w funkcję HotFix oraz moduł GPS wysokiej czułości, co zwiększa jakość i stabilność odbioru sygnału z satelitów. Urządzenie umożliwia również nawigację do zdjęć.

Posiada także funkcję Bluetooth, która pozwala na wykorzystanie odbiornika jako zestawu głośnomówiącego z dźwiękiem stereo. W stosunku do poprzednich modeli urządzenie cechuje odświeżony wygląd i usprawniony, łatwy w obsłudze, dotykowy interfejs ekranowy. Te, a także wiele innych funkcji odbiornika, np. automatyczne rozpoznawanie stref czasowych oraz punktów POI z oznaczeniem marki sprawia, że podróż z Garmin nuvi 765 będzie bezpieczna i komfortowa.
Tematy w artykule: nawigacja Garmin

Podobne wiadomości:

Nawigacje Garmin w Citroenie i Hondzie

Nawigacje Garmin w Citroenie i Hondzie

Aktualności 2014-10-31

Kto może przeszukać nasze auto?

Kto może przeszukać nasze auto?

Finanse i prawo 2012-06-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.

Zalando Zalando