mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Oferta dla wymagających

Oferta dla wymagających

Wzmacniacze i głośniki serii Velocity Blaupunkta mają za zadanie wydobycie z zestawów car audio ich maksymalnych parametrów. Odświeżona w tym roku linia charakteryzuje się ponadto nowoczesnym, oryginalnym wyglądem.

Wśród nowych produktów serii znalazły się systemy komponentów 130 mm i 165 mm, głośniki niskotonowe oraz subwoofery w obudowach. Dzięki zastosowaniu specjalnych, wysokiej jakości materiałów odtwarzany przez głośniki dźwięk jest bardzo precyzyjny i naturalnie dynamiczny. Umiarkowana głębokość montażu sprawia, że instalacja urządzeń Blaupunkta jest bardzo prosta.

Systemy komponentów Vc obejmują głośniki średnio i niskotonowe dostępne w standardowych wielkościach 130 i 165 mm wraz z dopasowanymi do nich głośnikami wysokotonowymi. Są one wyposażone w jedwabne kopułki, które nadają brzmieniu naturalności. Trzy różne wersje subwooferów Vw o średnicach 250, 300 lub 380 mm oferują dobre przeniesienie w zakresie niskich tonów, a dla poprawy parametrów pracy wyposażono je w podwójne cewki drgające. Alternatywnie można wybrać kompletne skrzynie Bassreflex Vb w obudowach z głośnikami 250 lub 300 mm.

W przypadku wysokiej klasy elementów nagłośnieniowych instalowanych często we wskazanych przez producenta miejscach, nie jest łatwo spełnić wymóg kompaktowości systemu. Obie wersje głośników Vc dorównują konwencjonalnym urządzeniom nie tylko pod względem głębokości zabudowy, ale posiadają również możliwość szybkiego demontażu osłony magnesu. W warunkach niewielkiej przestrzeni montażu pozwala to ograniczyć średnicę kosza głośnika nawet o 25 mm, dzięki czemu można uniknąć czasochłonnego powiększania otworów na głośniki.

Nowe wzmacniacze serii Velocity Blaupunkta posiadają również możliwość zdalnego sterowania poprzez dostarczany dodatkowy regulator wzmocnienia. Dodatkowym walorem urządzeń VA jest możliwość ich bardzo prostego montażu w samochodzie.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando